Класика під зірками "Carnevale di Venezia"

7 грудня 2019, Сб. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Класика під зорями “Carnevale di Venezia” у Києві! Чекаємо на вас 2019-12-07 в 19:30 на локації Київський планетарій, Київ.
Ви можете придбати квитки на Класика під зорями “Carnevale di Venezia” на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ Класика під зірками - "CARNEVALE DI VENEZIA"?

1. Живе звучання феєричної класичної музики.
2. Карнавальна атмосфера міста вічних романтиків.
3. Унікальні проекції з ефектом 3D на одному з найбільших куполів Європи.

Мистецький проект ART SPACE Київського Планетарію разом з музикантами Almia music представляють передноворічне повнокупольне музичне шоу в форматі 360 Класика під зірками - "Carnevale di Venezia".

Щорічно шанувальники карнавалів і маскарадів приїжджають з найвіддаленіших куточків світу в італійське місто на воді - Венецію. Саме тут з'явилася витончена традиція карнавального свята музики і танцю.

А ми пропонуємо відчути цю урочисту атмосферу під зоряним небом Київського Планетарію!

У програмі концерту твори: Вівальді, Моцарта, П'яццоли, Молинелла, Паганіні.

На сцені виступатиме унікальний соліст Кента Ігараші - лауреат понад 30 міжнародних конкурсів, володар п'яти Гран-прі, президентський стипендіат і стипендіат фірми Бахштейн.
У складі Almia music: Г. Васильєв (1 скрипка), Я. Скірская (2 Скрипка), А. Городецький (альт), В. Тичина (віолончель), Р. Пясковський (контрабас), А. Буряк (флейта), Ю . Заходякін (рояль).

Зробіть подарунок собі і своїм близьким!

Схожі події

Вечір джазу і вина в саду 08 серпня 20:00, Сб Вечір джазу і вина в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Вечір джазу і вина в саду Вже не хочу 08 серпня Вечір джазу і вина в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати