Класика під зірками "Carnevale di Venezia"

7 грудня 2019, Сб. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Класика під зорями “Carnevale di Venezia” у Києві! Чекаємо на вас 2019-12-07 в 19:30 на локації Київський планетарій, Київ.
Ви можете придбати квитки на Класика під зорями “Carnevale di Venezia” на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ Класика під зірками - "CARNEVALE DI VENEZIA"?

1. Живе звучання феєричної класичної музики.
2. Карнавальна атмосфера міста вічних романтиків.
3. Унікальні проекції з ефектом 3D на одному з найбільших куполів Європи.

Мистецький проект ART SPACE Київського Планетарію разом з музикантами Almia music представляють передноворічне повнокупольне музичне шоу в форматі 360 Класика під зірками - "Carnevale di Venezia".

Щорічно шанувальники карнавалів і маскарадів приїжджають з найвіддаленіших куточків світу в італійське місто на воді - Венецію. Саме тут з'явилася витончена традиція карнавального свята музики і танцю.

А ми пропонуємо відчути цю урочисту атмосферу під зоряним небом Київського Планетарію!

У програмі концерту твори: Вівальді, Моцарта, П'яццоли, Молинелла, Паганіні.

На сцені виступатиме унікальний соліст Кента Ігараші - лауреат понад 30 міжнародних конкурсів, володар п'яти Гран-прі, президентський стипендіат і стипендіат фірми Бахштейн.
У складі Almia music: Г. Васильєв (1 скрипка), Я. Скірская (2 Скрипка), А. Городецький (альт), В. Тичина (віолончель), Р. Пясковський (контрабас), А. Буряк (флейта), Ю . Заходякін (рояль).

Зробіть подарунок собі і своїм близьким!