Класика для дітей

21 квітня 2018, Сб. 11:00
Дом Кино Київ, ул. Саксаганского, 6
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Класика для дітей"?

1. Класична музика збагачує внутрішній світ дитини.
2. На концерті прозвучать також і улюблені мелодії дітвори з популярних мультфільмів.
3. Це один з небагатьох способів залучити малюків до високого мистецтва.

Запрошуємо вас на концерт класичної музики для дітей!

Оркестр і театр пісочної анімації не змусять вашу дитину нудьгувати ні на хвилину! Це буде не просто концерт — це концерт-знайомство з класичною музикою для дітей. У програмі: рекомендовані класичні твори відомих композиторів та улюблені мелодії з мультфільмів у виконанні оркестру «Віртуози Києва». Кожна композиція буде представлена в легкій формі і у супроводі цікавих історій.

Програма розрахована на дітей від 4 до 12 років.

Рекомендуємо батькам купувати квиток дітям, оскільки в Будинку Кіно не надто просторі крісла і дитина може відчувати дискомфорт перебуваючи на руках.

Подаруйте своїй дитині любов до класики і незабутню подорож у світ музики!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Dan Balan 01 листопада 19:00, Чт Dan Balan Палац Спорту, Київ від 390 грн. Dan Balan Вже не хочу 01 листопада Dan Balan Палац Спорту Придбати TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR 30 січня 19:00, Ср TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту, Київ від 1890 грн. TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Вже не хочу 30 січня TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту Придбати