HARDY. Класика вітчизняного кіно

9 березня 2019, Сб. 19:00
Одеська обласна філармонія Одеса, вул. Буніна, 15
від 190 грн.
від 190 грн.

Галерея

Про подiю

Симфонічний шоу-оркестр «HARDY» надає чудову можливість насолодитися найулюбленішими, добрими, веселими і завжди актуальними композиціями з найближчих серцю кінофільмів.

«Службовий роман», «Діамантова рука», «Іронія долі, або З легким паром!», «Карнавал», «Іван Васильович змінює професію», «Гостя з майбутнього» і цей список далеко неповний, так що в цей вечір у філармонії зазвучить дійсно Класика вітчизняного кіно. Музика з цих фільмів створена прекрасними творцями і залишиться з нами на багато років, і навіть через час вона буде радувати слухача і викликати тільки найпозитивніші і приємні емоції.

У цей вечір улюблені й талановиті вокалісти Одеси будуть радувати гостей своїми голосами, виконуючи легендарні пісні з кінофільмів. Музичне оформлення вечора лягло на плечі професійного і прогресивного Симфонічного оркестру «HARDY». Оркестр вже не раз демонстрував одеситам свої широкі можливості і підготовку, так що не пропустіть цей концерт і ваше серце наповниться радістю і позитивним настроєм.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Літні симфонії -10% на кожен 02 червня 19:00, Нд Літні симфонії Київ, КВЦ Парковий від 290 грн. Літні симфонії Вже не хочу 02 червня Літні симфонії КВЦ Парковий Придбати Гра престолів 2 -25% 30 березня 19:00, Сб Гра престолів 2 Київ, Палац Україна від 200 грн. Гра престолів 2 Вже не хочу 30 березня Гра престолів 2 Палац Україна Придбати