HARDY. Класика вітчизняного кіно

9 березня 2019, Сб. 19:00
від 190 грн.
від 190 грн.

Галерея

Про подiю

Симфонічний шоу-оркестр «HARDY» надає чудову можливість насолодитися найулюбленішими, добрими, веселими і завжди актуальними композиціями з найближчих серцю кінофільмів.

«Службовий роман», «Діамантова рука», «Іронія долі, або З легким паром!», «Карнавал», «Іван Васильович змінює професію», «Гостя з майбутнього» і цей список далеко неповний, так що в цей вечір у філармонії зазвучить дійсно Класика вітчизняного кіно. Музика з цих фільмів створена прекрасними творцями і залишиться з нами на багато років, і навіть через час вона буде радувати слухача і викликати тільки найпозитивніші і приємні емоції.

У цей вечір улюблені й талановиті вокалісти Одеси будуть радувати гостей своїми голосами, виконуючи легендарні пісні з кінофільмів. Музичне оформлення вечора лягло на плечі професійного і прогресивного Симфонічного оркестру «HARDY». Оркестр вже не раз демонстрував одеситам свої широкі можливості і підготовку, так що не пропустіть цей концерт і ваше серце наповниться радістю і позитивним настроєм.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати