Класика під зірками. ALLEGRO

24 травня 2019, Пт. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Класика під зірками «ALLEGRO»?

1. Поринути в світ музичних звуків, фантазій та творчості!
2. Добірка творів світового надбання дозволять задовольнити естетичні почуття не тільки любителів, але і гурманів класичної музики
3. На Вас чекає космічна атмосфера, музична програма в професійному, живому виконанні найкращих музикантів України.

Мистецький проект ARTSPACE TM Київського Планетарію та музиканти ALMIA MUSIC представляються нову програму «ALLEGRO» в рамках концертів «Класика під зорями»!

«Ми, артисти ALMIA MUSIC, завжди з нетерпінням чекаємо цих концертів, щоб знову відчутті енергетику Планетарію та його слухачів».

Скористайтеся можливістю зануритися в світ класичної музики під дивовижними зоряними та блискавичними проекціями на величезному куполі Планетарію. Концерт сподобається всім, хто любить музику та нові форми творчості, світ фантазій та високого мистецтва. Гарний привід провести час в прекрасному місці з близьким людьми та чудова ідея для подарунка.

У Програмі будуть звучати твори А. Вівальді, Боккеріні, Й. С. Баха, Крейслера, А. Моцарта, Альбіноні. Артисти - лауреати міжнародних конкурсів.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати