28 травня 2018, Пн. 20:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Класика в саду у Києві - фото №1 picture
Класика в саду у Києві - фото №2 picture
Класика в саду у Києві - фото №3 picture
Класика в саду у Києві - фото №4 picture
Класика в саду у Києві - фото №5 picture
Класика в саду у Києві - фото №6 picture

Про подiю

У зв'язку з тим, що 18 травня очікуються грози, змушені перенести концерт на 28 травня


Чому варто піти на концерт "Класика в саду"?

1. Нова програма з по-справжньому літніх творів.
2. Чарівні концерти класичної музики в Ботанічному Саду, серед жасминових кущів, гірлянд і звуків вечірнього саду
3. Грає оркестр "Віртуози Києва"!

28 травня вечір класичної музики пройде не в філармонії і навіть не в звичному концертному залі. А в Ботанічному саду імені Гришка. Це незвичайна подія залишиться у вашій пам'яті надовго!

Для вас зіграє перший в Україні незалежний оркестр - «Віртуози Києва». 2 роки тому багаторічна співпраця групи талановитих музикантів і Дмитра Яблонського, диригента і віолончеліста зі світовим ім'ям переросла в створення камерного колективу.

На сьогоднішній день «Віртуози Києва» є одним з найбільш затребуваних оркестрів країни. За рік музиканти дали більше сотні концертів в Україні, а також гастролювали в Азербайджані, Ізраїлі, Іспанії, ОАЕ, Швейцарії. Оркестр постійно співпрацює як з світилами класичної музики, так і з зірками шоу-бізнесу. «Віртуози Києва» брали участь в записі альбомів і виступах Бориса Гребенщикова, Тіни Кароль, Святослава Вакарчука, Ніно Катамадзе, Джамали та іншіх виконавців.

Тепер колектив виступить серед красот природи. Аромати квітучих рослин, незвичайні живоплоти і романтичні гірлянди допоможуть налаштуватися на потрібний лад для сприйняття прекрасного.

Чекаємо вас 28 травня на чарівному вечорі класичної музики в саду!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Fan-2 подорожчання 25.02 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати