24-pay-mark Created with Sketch.

Klavdia Petrivna

31 серпня 2024, сб. 18:00-20:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 599 ₴
від 599 ₴
Обрати квиток

Галерея

Klavdia Petrivna у Києві - фото №1 Klavdia Petrivna у Києві

Про подiю

Це неймовірно! Майже всі квитки на перший концерт Klavdia Petrivna 30.08.24 у київському Палаці спорту розлетілись за 9 днів!
І через такий небувалий ажіотаж прийнято рішення про проведення другого концерту в Палаці спорту – наступного дня, 31.08.24.
Звісно, перше шоу увійде в історію. Це справжній ексклюзив, на який ви ще можете встигнути потрапити – ловіть останні квитки.

Без сумнівів, всі квитки на концерт 31.08 буде продано задовго до закінчення літа. Зараз у вас є шанс обрати кращі місця в секторах чи у першій «фанці», щоб зануритись в творчість артистки разом з повною залою однодумців.


Klavdia Petrivna нещодавно виступила на концертах Артема Пивоварова, де вони разом представили пісню «Барабан». Робота вже отримала мільйони прослуховувань і переглядів, піднялась на першу сходинку Топ-100 Україна в Apple Music, на третю – в Top 50 (Україна) в Spotify, на перше місце в трендах українських кліпів на YouTube.


Музична сенсація Klavdia Petrivna залишається анонімною і продовжує творити справжню музичну революцію в шоу-бізнесі. Приходьте на її концерт познайомитись, стати учасниками шоу і наживо послухати треки, які за дуже короткий час підкорили серця мільйонів.

Заходи матимуть благодійний характер, частина коштів буде спрямована на потреби Захисників та Захисниць України.

Співорганізаторами і промоутерами шоу є ORIGIN TEAM з 25-річним досвідом у подіях та лейбл NEBO MUSIC, який працює з артисткою

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям до 120см вхід у сектори без надання окремого місця — безкоштовно.
✅ Вхід у фан-зони до 16 років не рекомендуємо.
🛡️ У випадку повітряної тривоги концерт призупиниться, глядачі пройдуть до найближчого укриття. Після закінчення тривоги концерт буде продовжено (за можливості подальшого проведення).

Артисти

Інші дати

Klavdia Petrivna

30 серпня 2024 18:00

Палац спорту, Київ

Перейти до опису