Клітка

1 серпня 2019, Чт. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

В камеру попереднього ув'язнення - в простонародье- «клітка» - при неймовірних обстоятельствах- потрапляють три дивних і дуже смішні персонажі. Вокзальна "шмара», блакитний Лабух на прізвисько Елтон Джон, і Поет в простирадлі.

Те, що відбувається з цією кампанією в камері змусить сміятися, як то кажуть, навіть небіжчика, якщо звичайно він зможе прийти на цей спектакль (ну в сенсі, дістане квиток).

А якщо додати, що ці три ролі грають народні улюбленці, найкращих коміків України- Руслана Писанка, Олег Філімонов і легендарний Ян Левінзон, то гарний настрій і гомеричний регіт вам забезпечені.

До речі, якщо хтось із глядачів зможе вгадати, чим завершиться ця божевільна ніч в Клетке- то йому повернуть гроші за квиток. Втім, з огляду на те, що цей спектакль зробили Одесити, знамениті творці культової комедії «Поїзд« Одеса-Мама », гроші вам швидше за все не повернуть. Це, звичайно, жарт.

А попереду у вас два години нестримного сміху, улюблених пісень і незабутньою акторської гри.

Схожі події

За двома зайцями За двома зайцями 3 Події За двома зайцями 9.02 - 20.02.2020 Чорний квадрат. Медовий місяць 15 лютого 19:00, Сб Чорний квадрат. Медовий місяць Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Медовий місяць Вже не хочу 15 лютого Чорний квадрат. Медовий місяць Український театр Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна любові 28 січня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна любові Київ, Bel etage від 179 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна любові Вже не хочу 28 січня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна любові Bel etage Придбати Євгеній Онєгін 25 січня 18:30, Сб Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 25 січня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати