KLIM Slow Art Set

12 серпня 2018, Нд. 19:00
Центр Сучасного Мистецтва "ДАХ" Київ, вул. Велика Васильківська, 136
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

KLIM Slow Art Set у Києві - фото №1 picture
KLIM Slow Art Set у Києві - фото №2 picture
KLIM Slow Art Set у Києві - фото №3 picture
KLIM Slow Art Set у Києві - фото №4 picture
KLIM Slow Art Set у Києві - фото №5 picture
KLIM Slow Art Set у Києві - фото №6 picture
KLIM Slow Art Set у Києві - фото №7 picture
KLIM Slow Art Set у Києві - фото №8 picture
KLIM Slow Art Set у Києві - фото №9 picture
KLIM Slow Art Set у Києві - фото №10 picture

Про подiю

Вистава Влада Троїцького, колаж сцен та епізодів, зібраний з частин різних п'єс KLIMа. І щоразу колаж збирається по-різному, з різних клаптиків і по-різному зшитий.

Кожна п'єса – це окремий світ, зі своїми умовами та темами, больовими точками та духовними переживаннями. KLIM Slow art set – це подорож між цими світами, їх дегустація з сомельє – Владом Троїцьким.

Аби розуміти та відчувати, треба чути. В основі кожного світу – слова, що народжуються прямо на ваших очах. В епоху фаст-фуд швидким стало і мистецтво. Люди споглядають книги, вистави – і не вдаються у слова, пропускають їх, стежать тільки за рухом зримої інтриги, але не поринають вглиб. Навчитися чути – це знаходити зміст не лише там, де це очевидно, а і там, де виникають труднощі, де необхідно докласти увагу та зусилля.

Slow art – це подорож з частими, постійними зупинками. Повільне сприймання – і є найшвидше, тобто ефективне: а швидке – найповільніше, нерентабельне. Повільно – значить «нешвидко». Коли глядач не просто ковзає по поверхні, а й поринає в дивовижні глибини.

Інші дати

Схожі події

Лебедине озеро. Раду Поклітару 19 вересня 19:00, Ср Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 19 вересня Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Женихи 24 вересня 19:00, Пн Женихи Центральний будинок офіцерів, Київ від 150 грн. Женихи Вже не хочу 24 вересня Женихи Центральний будинок офіцерів Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Фіалка Монмартру 16 серпня 18:30, Чт Фіалка Монмартру Театр музкомедії, Одеса від 30 грн. Фіалка Монмартру Вже не хочу 16 серпня Фіалка Монмартру Театр музкомедії Придбати