13 грудня 2019, Пт. 19:00
від 170 грн.
від 170 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Клітка»?

1. Улюблені народні артисти: Руслана Писанка, Олег Філімонов, Яніслав Левінзон, Веніамін Смєхов (віртуально).
2. Особливий одеський гумор, від якого ви будете реготати до сліз.
3. Ні на що не схожий сюжет, несподівані повороти якого неможливо передбачити.

«Клітка» — божевільна комедія від творців вистави «Поїзд «Одеса-Мама».

В камері попереднього ув’язнення зустрічаються одразу три неординарні особистості: вокзальна повія, лабух нетрадиційною орієнтації та поет, з одягу в якого лише простирадло. Кожен за них звик ставитися до життя з гумором, бо як інакше прожити в їхньому становищи? До того ж, всі вони вміють сміятися над собою, рятуючись в самоіронії від усього, що «дарує» їм доля. Гострий гумор, дорослі жарти, курйозні ситуації та трошки політики.

Ось головні складові п’єси, по яких навіть недосвідченому глядачеві стає зрозуміло — буде неймовірно смішно.

Сміятися, але не залишати спроб вирватися з «клітки».

Є у постанові й інша, більш драматична та меньш очевидна сторона. Наскільки взагалі людина здатна керувати своєю долею? Чи справді все визначається її власним вибором? Чи здатна вона виправити та змінити своє життя, якщо фатальне рішення було прийняте два десятки років тому? Клітка життєвих обставин на порядок міцніша за ту, в якої опинилися наші герої.

Постанова висвітлює і цю проблему також. Ви й не помітите, як буде змінюватися ваше ставлення до персонажів протягом п’єси. Чим ближче ви будете з ними знайомитись, тим меньше будете над ними сміятися. Чи станеться магічне перетворення?

Інші дати

Клітка

15 грудня 2019 19:00

Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського, Вінниця

Перейти до опису
від 190 грн.

Схожі події

Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) 7 Подiй Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) 14.12 - 06.01.2020 Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 5 Подiй Ніч перед Різдвом 24.12 - 17.01.2020 фантастична ніч фантастична ніч 2 Події фантастична ніч 23.12 - 23.12.2019 Лускунчик. KYIV MODERN BALLET 15 січня 19:00, Ср Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 50 грн. Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Вже не хочу 15 січня Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Одеський театр Опери та Балету Придбати