від 190 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Клітка»?

1. Улюблені народні артисти: Руслана Писанка, Олег Філімонов, Яніслав Левінзон, Веніамін Смєхов (віртуально).
2. Особливий одеський гумор, від якого ви будете реготати до сліз.
3. Ні на що не схожий сюжет, несподівані повороти якого неможливо передбачити.

«Клітка» — божевільна комедія від творців вистави «Поїзд «Одеса-Мама».

В камері попереднього ув’язнення зустрічаються одразу три неординарні особистості: вокзальна повія, лабух нетрадиційною орієнтації та поет, з одягу в якого лише простирадло. Кожен за них звик ставитися до життя з гумором, бо як інакше прожити в їхньому становищи? До того ж, всі вони вміють сміятися над собою, рятуючись в самоіронії від усього, що «дарує» їм доля. Гострий гумор, дорослі жарти, курйозні ситуації та трошки політики.

Ось головні складові п’єси, по яких навіть недосвідченому глядачеві стає зрозуміло — буде неймовірно смішно.

Сміятися, але не залишати спроб вирватися з «клітки».

Є у постанові й інша, більш драматична та меньш очевидна сторона. Наскільки взагалі людина здатна керувати своєю долею? Чи справді все визначається її власним вибором? Чи здатна вона виправити та змінити своє життя, якщо фатальне рішення було прийняте два десятки років тому? Клітка життєвих обставин на порядок міцніша за ту, в якої опинилися наші герої.

Постанова висвітлює і цю проблему також. Ви й не помітите, як буде змінюватися ваше ставлення до персонажів протягом п’єси. Чим ближче ви будете з ними знайомитись, тим меньше будете над ними сміятися. Чи станеться магічне перетворення?

Інші дати