24-pay-mark Created with Sketch.

Клуб самотніх сердець

від 150 грн.

Про подiю

Клуб самотніх сердець в Одесі відбудеться завдяки ЗСУ! Чекаємо на вас 2022-11-05 в 15:00 на локації Український театр, Одеса.
Ви можете придбати квитки на Клуб самотніх сердець на Concert.ua онлайн.«Клуб самотніх сердець» - це трагіфарс у стилі ретро про трьох абсолютно різних, давніх подруг, які одна за одною передчасно втратили коханих чоловіків, з якими прожили чи не все своє життя.

Як жити далі, ніхто з них не знає, але кожна репрезентує по-своєму.

Спочатку їм здається, що життя скінчилося. Але вдови сповнені сил та енергії.

Регулярно зустрічаються на чай і слухають свій улюблений рок-н-рол, а потім їдуть на цвинтар - поговорити зі своїми чоловіками, підстригти плющ на їхніх могилах, посперечатися про майбутнє та попліткувати про подругу, яка вкотре зібралася під вінець.

Які несподіванки чекають на них? Чи дозволять собі подруги і надалі насолоджуватися життям і стати, зрештою, щасливими? Чи є життя після смерті другої половинки (партнера)? Чи є шанс на кохання у такому віці? Як складеться доля кожного учасника клубу? І де тут може бути гумор? Відповіді на всі ці та інші вічні питання у нашій версії цієї історії!

Автор – популярний американський драматург та сценарист (автор серіалу «Моя прекрасна няня») Айвон Менчелла

Режисер - заслужена артистка Росії та України Тетяна Аркушенко
Художниця - Ольга Гоноболіна
Хореограф - Павло Івлюшкін

Діючі особи та виконавці:
Іда – заслужена артистка України Тетяна Глущенко
Люсіль – народна артистка України Ольга Равицька
Доріс – заслужена артистка України Галина Кобзар-Слободюк
Сем – заслужений артист України Павло Шмарьов, Сергій Ярий
Мілдред – заслужена артистка України Ірина Охотниченко

Вистава на 2 дії.

Схожі події

Лесь Подерв'янський 06 жовтня 18:00, пт Лесь Подерв'янський Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 06 жовтня Лесь Подерв'янський МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати ШАФА. Балет 04 жовтня 18:00, ср ШАФА. Балет "Freedom" Кривий Ріг, Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка від 350 грн. ШАФА. Балет Вже не хочу 04 жовтня ШАФА. Балет "Freedom" Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 28 вересня 19:00, чт Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок архітектора від 250 грн. Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 28 вересня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок архітектора Придбати Бал Чорного моря 29 вересня 12:00, пт Бал Чорного моря Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 грн. Бал Чорного моря Вже не хочу 29 вересня Бал Чорного моря Одеський театр юного глядача Придбати