Княгиня України

від 100 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на гранд-фінал конкурсу «Княгиня України-2018»?

1. Краси забагато не буває, і пропустити чергову зустріч із чарівними українками буде дуже прикро.
2. Конкурс супроводжуватимуть виступи кращих гумористів країни.
3. Отримати теплі емоції і море позитиву холодним грудневим вечором - це безцінне.

1 грудня в театрі ім. Т. Г. Шевченка пройде довгоочікуваний Гранд-фінал XIII Національного конкурсу краси «Княгиня України-2018». Хіба таке пропустиш?!

На сцену вийдуть 20 красунь-українок. І тільки одна з них стане володаркою титулу «Княгиня України».

Шлях до перемоги не буде простим. Дівчатам доведеться продемонструвати свої головні достоїнства: красу і грацію, ерудицію і витонченість, чарівність і характер, харизму і силу волі. Такими якостями володіли давньоруські княгині. І такими залишаються сучасні жінки, успішні в усьому - кар'єрі та особистому житті.

Вечір обіцяє стати незабутнім. Адже його ведучим стане блискучий Діма Коляденко. А вдосталь посміятися дозволить виступ улюблених артистів всієї країни - команди VIP Тернопіль!

Чекаємо на вас!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика про кохання 10 лютого 20:00, Нд Класика про кохання Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Класика про кохання Вже не хочу 10 лютого Класика про кохання Будинок Кіно Придбати Один в Каное 21 квітня 19:00, Нд Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 грн. Один в Каное Вже не хочу 21 квітня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати