Княгиня України

1 грудня 2018, Сб. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на гранд-фінал конкурсу «Княгиня України-2018»?

1. Краси забагато не буває, і пропустити чергову зустріч із чарівними українками буде дуже прикро.
2. Конкурс супроводжуватимуть виступи кращих гумористів країни.
3. Отримати теплі емоції і море позитиву холодним грудневим вечором - це безцінне.

1 грудня в театрі ім. Т. Г. Шевченка пройде довгоочікуваний Гранд-фінал XIII Національного конкурсу краси «Княгиня України-2018». Хіба таке пропустиш?!

На сцену вийдуть 20 красунь-українок. І тільки одна з них стане володаркою титулу «Княгиня України».

Шлях до перемоги не буде простим. Дівчатам доведеться продемонструвати свої головні достоїнства: красу і грацію, ерудицію і витонченість, чарівність і характер, харизму і силу волі. Такими якостями володіли давньоруські княгині. І такими залишаються сучасні жінки, успішні в усьому - кар'єрі та особистому житті.

Вечір обіцяє стати незабутнім. Адже його ведучим стане блискучий Діма Коляденко. А вдосталь посміятися дозволить виступ улюблених артистів всієї країни - команди VIP Тернопіль!

Чекаємо на вас!

Схожі події

HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 990 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати ШОПЕН «Ноктюрн в саду» 27 серпня 20:00, Чт ШОПЕН «Ноктюрн в саду» Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 250 грн. ШОПЕН «Ноктюрн в саду» Вже не хочу 27 серпня ШОПЕН «Ноктюрн в саду» Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Євген Хмара 16 серпня 19:00, Нд Євген Хмара Одеса, Зелений театр від 380 грн. Євген Хмара Вже не хочу 16 серпня Євген Хмара Зелений театр Придбати LATEXFAUNA 15 серпня 19:00, Сб LATEXFAUNA Одеса, Зелений театр від 500 грн. LATEXFAUNA Вже не хочу 15 серпня LATEXFAUNA Зелений театр Придбати