Гранд-фінал XIV Національного конкурсу краси «Княгиня УКРАЇНИ-2019»

14 грудня 2019, Сб. 19:00
від 60 грн.
від 60 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Гранд-фінал XIV Національного конкурсу краси «Княгиня УКРАЇНИ-2019» в Чернігові! Чекаємо вас 2019-12-14 о 19:00 на майданчику Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченко, Чернігів.
Ви можете купити квитки на Гранд-фінал XIV Національного конкурсу краси «Княгиня УКРАЇНИ-2019» на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


14 грудня Гранд-фінал XIV Національного конкурсу краси «КНЯГИНЯ УКРАЇНИ-2019» відбудеться в Чернігівському драмтеатрі ім.Т.Шевченка. 20 красунь з усієї України будуть змагатися за почесне звання «Княгиня України».

Ведучим, як завжди, буде незрівнянний шоумен Діма Коляденко, а хедлайнером Гранд-фіналу буде тендітна та харизматична співачка Alyosha!

Національний конкурс краси «Княгиня України» - один з небагатьох, участь в якому абсолютно безкоштовна для учасниць. Одні з головних умов для конкурсанток – мати українське громадянство, обов’язково володіти державною мовою і бути патріоткою своєї країни, бо переможниця конкурсу - це представниця України на міжнародному Олімпі серед красунь всього світу і вся країна має пишатися своєю Княгинею!

Здобути перемогу в конкурсі дівчатам буде не легко. Потрібна не лише краса, а й розум, ерудиція, витонченість, шарм, характер, харизма, сила волі й грація. Саме цими якостями відзначалися давньоруські княгині, саме такі якості притаманні нашим сучасним жінкам, які вже досягли успіху у кар'єрі та особистому житті і саме вони будуть необхідні учасницям для перемоги 14 грудня.

Конкурс проходитиме за підтримки Чернігівської обласної та міської влади.