29 листопада 2018, Чт. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 60 грн.
від 60 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чорна п'ятниця!

Тільки 23/11 з 00:00 до 23:59 лови знижки на цю подію: -70% на кожен другий квиток. Оберіть квитки і знижка застосується автоматично.

Чому варто піти на концерт "Коли цвіли сади"?

1. Насолодитися улюбленими піснями Анни Герман.
2. Вдатися приємною ностальгії.
3. Почути натхненні історії.

Анна Герман - воістину унікальна виконавиця. Проникливий голос співачки часто називають "голосом ангела". Її запам'ятовується репертуар і тонкий аристократизм, який став основою сценічного образу, разом зробили Анну Герман однією з найбільш популярних артисток свого часу.

Чи є у епохи особливого звучання? Відповісти ствердно можна, лише послухавши записи Едіт Піаф, Клавдії Шульженко, Лідії Русланової, Майї Кристалінської, Анни Герман ... Композиції "Ніжність", "Гори, гори, моя зірка", "Коли цвіли сади", "Надія", "А він мені подобається "," Відлуння любові "... Почути їх наживо - величезне задоволення. І 29 листопада біля вас буде така можливість! Всі ці пісні прозвучать в театральному дивертисмент. Незвичайне виконання одеської співачки Владислави Вдовиченко змусить вас повірити в істину, що вічне існує і воно не повинно залишати нас.

До речі, доля самої Владислави дивним чином зв'язалася з легендою минулої епохи. Скажемо тільки, відкриваючи завісу, що Збігнєв Тухольский, чоловік Ганни Герман, подарував Вдовиченко її бурштинову брошка, яка є сімейною реліквією. Адже Владислава Вдовиченко так майстерно і віддано продовжує традиції Анни Герман! Серед іншого, в серіальної картині "Анна Герман. Таємниця білого ангела" в кадрі глядачі бачили гру польської актриси Йоанни Моро. А за кадром звучав голос Владислави Вдовиченко, яка виконала 7 пісень з репертуару великої артистки a cappella. 29 листопада в Центральному будинку офіцерів ЗСУ чекаємо всіх, хто цінує справжню душу і ліричну наповненість репертуару Анни Герман!