Коханці на замовлення

21 вересня 2020, Пн. 19:00
Палац Україна (малий зал) Київ, вул. Велика Васильківська, 103
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Чому варто піти на виставу "Коханці на замовлення"?

1. Поспілкуватися з зіркою українського кіно, улюбленцем глядачів - Георгієм Поволоцьким.
2. Зануритися в шалений світ кохання,сучасного гумору, непередбачених курйозних ситуацій та французького адюльтеру.
3. Зробити подарунок коханій людині та отримати задоволення

Секс. Пікантний гумор. Інтриги. Уявіть! Затишний заміський будинок. Планується спокійний романтичний вечір з коханкою. Але виникає проблема! Дружина раптом вирішує залишитися вдома. Невже тепер всю романтику доведеться відмінити?

Ні в якому разі! Наш чоловік-авантюрист ( зiрка кiно та телебачення Георгій Поволоцький(Слуга народу, дике поле, братство, нюхач та інші)), вирішує не позбавляти себе приємних гостей і видає свої коханку за...А решту ви дізнаєтесь на виставі.