Кохання - зітхання

28 березня 2020, Сб. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Комедія «Кохання - зітхання», за мотивами п'єси «Виконавець бажань».


Вистава йде російською мовою

В ролях: Народний артист України Володимир Горянський, Народна артистка України Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Валентина Сергєєва.

Українська Роксолана, Народна артистка України Ольга Сумська разом з Народним артистом України Володимиром Горянським на сцені Будинку офіцерів постануть в незвичних для глядачів образах.

Спектакль поставлений за п'єсою «Виконавець бажань» Андрія Курейчика - автора сценарію відомого фільму «Кохання - зітхання». Знайомий сюжет, відомі і всіма улюблені артисти це стовідсотковий успіх. Оригінальне виконання ролей, колючі жарти, іскрометний гумор - принесе глядачам величезне задоволення і почуті фрази неодмінно стануть крилатими.

Сюжет вистави нехитрий, простий, що дає можливість глядачеві просто розслабитися, поринути в світ подій на сцені. Герої вистави «Кохання-зітхання» прокинулися одного ранку і в буквальному сенсі слова, відчули себе не в своїй «шкурі». Відчувши ці зміни сповна, герої передають всю красу, комічність і філософію ситуації. Історія замішана на відносинах подружньої пари, у якої вже є прожиті спільні роки, але у яких все ще попереду, коли криза середнього віку вже починає давати про себе знати, але коли ще можна все повернути назад.