Роман Коляда та Анастасія Колодюк. Коко Меланж

20 вересня 2018, Чт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 120 грн.
від 120 грн.

Галерея

Роман Коляда та Анастасія Колодюк. Коко Меланж у Києві - фото №1 picture
Роман Коляда та Анастасія Колодюк. Коко Меланж у Києві - фото №2 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Романа Коляди та Анастасії Колодюк. Коко Меланж?

1. Долучитися до частини національної культури.
2. Приголомшлива гармонійність і витонченість того що відбувається.
3. Побачити справжнє феєричне дійство!

Що буде, якщо поєднати фортепіано та народну пісню? Дізнаєтеся 20 вересня у Caribbean Club Concert Hall. Цього вечора тут уперше заграє несподіваний український дует «Коко Меланж».

Знаний піаніст, композитор, радіо і телеведучий Роман Коляда й талановита вокалістка, професійний етнолог та збирачка фольклору Анастасія Колодюк. Він – непересічна людина, що, окрім музики, служить Богу та рукоположений у сан диякона. Вона – багато років концертує з автентичним народним матеріалом, у тому числі й у турах з Ніною Матвієнко. Разом вони – «Коко Меланж».

Здавалося, вони взялися поєднати непоєднуване – потужність народної пісні і проникливість фортепіано. Але ж цей мікс таки став реальністю. І до того ж, він зовсім не схожий на традиційні обробки народних пісень.

«Коко Меланж» - це фольклор, зібраний Анастасією, який «одягнув» у вишукане фортепіанне звучання Роман Коляда. Як він звучатиме наживо, ви дізнаєтеся 20 вересня.

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати