Роман Коляда та Анастасія Колодюк. Коко Меланж

20 вересня 2018, Чт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 120 грн.
від 120 грн.

Галерея

Роман Коляда та Анастасія Колодюк. Коко Меланж у Києві - фото №1 picture
Роман Коляда та Анастасія Колодюк. Коко Меланж у Києві - фото №2 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Романа Коляди та Анастасії Колодюк. Коко Меланж?

1. Долучитися до частини національної культури.
2. Приголомшлива гармонійність і витонченість того що відбувається.
3. Побачити справжнє феєричне дійство!

Що буде, якщо поєднати фортепіано та народну пісню? Дізнаєтеся 20 вересня у Caribbean Club Concert Hall. Цього вечора тут уперше заграє несподіваний український дует «Коко Меланж».

Знаний піаніст, композитор, радіо і телеведучий Роман Коляда й талановита вокалістка, професійний етнолог та збирачка фольклору Анастасія Колодюк. Він – непересічна людина, що, окрім музики, служить Богу та рукоположений у сан диякона. Вона – багато років концертує з автентичним народним матеріалом, у тому числі й у турах з Ніною Матвієнко. Разом вони – «Коко Меланж».

Здавалося, вони взялися поєднати непоєднуване – потужність народної пісні і проникливість фортепіано. Але ж цей мікс таки став реальністю. І до того ж, він зовсім не схожий на традиційні обробки народних пісень.

«Коко Меланж» - це фольклор, зібраний Анастасією, який «одягнув» у вишукане фортепіанне звучання Роман Коляда. Як він звучатиме наживо, ви дізнаєтеся 20 вересня.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 17.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати