кольори

21 вересня 2019, Сб. 19:00
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Кольори»?

1. Побачити постановку, зриваючу овації по всій країні.
2. Спробувати розібратися в такому складному понятті як «душа».
3. Пережити яскраву палітру глибоких переживань.

«Кольори» - це знаменита постановка театру «Золоті Ворота», яка підкорила публіку багатьох фестивалів.

Побувавши в Херсоні, Тернополі, Мукачеві та інших містах України, актори зустрічали теплий прийом і зривали бурхливі овації. Ще не бачили вистави «Кольори»? Настав час! Що є душа? На думку автора Павла Ар'є, це - дитина. І він шукає тепла, розуміння. Його потрібно слухати і захищати. Адже душа не впорається зі Смертю і не зможе змагатися з Життям. А хто ж її підтримає?

Є одне місце, де душа знову і знову стає дитиною - рідний дім. А як щодо рідної країни? Це дім? У виставі змішаються кольору, що відображають відтінки темпераменту, жіночі характери. Розвиток характеру від юності до старості - все це в «Квітах».

Режисер - Влада Белозёренко. Ролі виконують: Віталіна Біблів, Катерина Вишнева, Валерія Брянська, Анна Глухенька, Інна Скорина-Калаба, Анастасія Салата, Лілія Цвелікова.

Чекаємо Вас!

Схожі події

Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати В джазі тільки дівчата 08 грудня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 08 грудня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 3 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 21.12.2019 Поневолення любов'ю 07 грудня 19:00, Сб Поневолення любов'ю Одеса, Український театр від 80 грн. Поневолення любов'ю Вже не хочу 07 грудня Поневолення любов'ю Український театр Придбати