ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО

Колумбійський Паганіні

6 квітня 2020, Пн. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 299 грн.
від 299 грн.

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату, яка наразі узгоджується організатором з артистами і майданчиком проведення. Concert.ua сповістить вас в SMS як тільки нову дату буде встановлено. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

До очікуваного концерту в Києві один з найкращих віолончелістів світу Сантьяго Каньон-Валенсіа підготував програму, до якої увійшли твори видатних композиторів сучасності: Хорхе Умберто Пінзона, Альберто Хінастери, Франсіса Пуленка, Леона Кордони-Карлоса Вієки та інших, музика яких на сьогодні є маловідомою в Україні, але дуже цікавою в плані нових творчих засад у класичній музиці.

У його інтерпретаціях легко уживаються між собою феноменальна віртуозність та глибоко хвилююча сповідальна кантилена. У планах – світова прем’єра концерту для віолончелі Карлоса Іскарая з Алабамським симфонічним оркестром.

Серед ангажементів на сезон 2020 року виступи в Японії та Південній Кореї з Токійським симфонічним оркестром, виступ на Міжнародному музичному фестивалі в Картахені, концерт з філармонічним оркестром Боготи, виступ у Лондонському Вігмор-Холі, на фестивалі в Мекленбурзі та в Кронбергській академії.

Дебютний диск артиста «Соло» був високо оцінений авторитетним музичним виданням «Strad».
Віолончеліст з нетерпінням чекає зустрічі з українськими шанувальниками, перед якими виступатиме вперше.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Nightwish 29 травня 20:00, Пт Nightwish Київ, StereoPlaza від 1350 грн. Nightwish Вже не хочу 29 травня Nightwish StereoPlaza Придбати Wildways. Новий альбом 21 листопада 19:00, Сб Wildways. Новий альбом Київ, ATLAS від 350 грн. Wildways. Новий альбом Вже не хочу 21 листопада Wildways. Новий альбом ATLAS Придбати