24-pay-mark Created with Sketch.

Комедійне Шоу Плюс-Плюс. Боїм, Вікоброда, Шміло

15 червня 2024, сб. 19:00-21:00
Довгі бурхливі оплески Львів, вулиця Січових Стрільців, 3
від 200 ₴
від 200 ₴

Про подiю

Ми об'єднали наші фірмові шоу Накидони та Психотерапію, щоб посміятися, розслабитися та послухати історії з фронту. Зустрічайте, комедійно-реабілітаційне шоу "Плюс-плюс"!

Шоу, де ми разом з військовими, які пройшли фронт, рятуємо свою менталку і об'єднуюмось заради ще однієї мети вечора - матеріальній допомозі Силам Оборони України!

На сцені:

  • Сашко Боїм
  • Степан Вікоброда
  • Роксоляна Шміло (реабілітологиня та засновниця Благодійного фонду ROXY Charity Foundation)

Розклад:

  • Збір о 18:30
  • Початок шоу о 19:00

Ціна квитка - 200 грн (під час події відбудеться благодійний аукціон на ЗСУ)

ВАЖЛИВО! Радимо прийти раніше до початку шоу аби замовити смачненьке і не відволікатися на їжу під час концерту. Також з Вами за столиком можуть сидіти інші глядачі, тому не переживайте, знайомтесь з ними і не цурайтесь, бо ми ОДНА ЄДИНА УКРАЇНСЬКА РОДИНА!

Корисна інформація організатора

🧸 Дітям безкоштовно до 10 років без надання окремого місця
✅ 16+

⌚️ Тривалість: 90-120 хвилин
🛡️Боятися тривоги не варто. Локація подій - укриття
⚡️Вхід для військових безкоштовний (за наявності посвідчення) - зверніться, будь ласка, до організатора (контакти вказано на сторінці організатора)

Схожі події

Лєра Мандзюк. Перевірка матеріалу 23 червня 19:00, нд Лєра Мандзюк. Перевірка матеріалу Київ, 32 Jazz Club від 600 ₴ Лєра Мандзюк. Перевірка матеріалу Вже не хочу 23 червня Лєра Мандзюк. Перевірка матеріалу 32 Jazz Club Придбати Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET 27 червня 19:00, чт Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 290 ₴ Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET Вже не хочу 27 червня Байдак Василь «смерть, папуга та фортепіано» Музика — INGRET МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Точка збору 30 червня 16:00, нд Точка збору Київ, Підвал Культури від 600 ₴ Точка збору Вже не хочу 30 червня Точка збору Підвал Культури Придбати Підпільний Стендап на Даху Gulliver 23 червня 18:30, нд Підпільний Стендап на Даху Gulliver Київ, Дах Gulliver від 500 ₴ Підпільний Стендап на Даху Gulliver Вже не хочу 23 червня Підпільний Стендап на Даху Gulliver Дах Gulliver Придбати