Комедія помилок

16 березня 2019, Сб. 19:00
Центр культури і мистецтв МВС України Київ, вул. Пилипа Орлика, 16/12
від 80 грн.
від 80 грн.
Обрати квиток

Галерея

Комедія помилок у Києві - фото №1 Комедія помилок у Києві
Комедія помилок у Києві - фото №2 Комедія помилок у Києві афіша
Комедія помилок у Києві - фото №3 Комедія помилок у Києві квитки

Про подiю

У п’єсі «Комедія помилок» поєднана правда і саме життя. Завдяки гарній постановці та майстерній грі акторів сюжет вистави здається таким справжнім і сильним ...

Весь сюжет п'єси побудовано на фарсовій основі. Актори поєднують гру з хореографічними постановками.Акторський склад поєднує молодість та мудрість. Динамічний сюжет постійно тримає увагу глядача. Окремої уваги заслуговують костюми,які поєднують дух епохи Шекспіра та сучасність. Серйозна тема у поєднанні з комедійними сценами принесла масу задоволень. По закінченню вистави,глядачі гучними оваціями віддячили акторам.БРАВО!

Вже п’ятий рік поспіль неодмінній успіх серед глядачів має шекспірівська «Комедія помилок», поставлена заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим,. Недаремно ця вистава здобула перше місце у номінації «кращий режисерський задум та втілення» на Міжнародному фестивалі «Золоті оплески Буковини»-2015 у Чернівцях і була удостоєна Гран-прі на Міжнародному фестивалі «Мельпомена Таврії»-2016 у Херсоні. З повними аншлагами ця енергійна, інтригуюча комедійна вистава пройшла на сценах багатьох театрів України і Білорусі.

Талановитому акторському ансамблю чудово вдається донести до глядача життєстверджуюче ренесансне звучання твору геніального драматурга, переконати, що той, хто власноруч, не зважаючи на перешкоди, вибудовує своє щастя, обов’язково його здобуде.

У виставі задіяні:
нар.арт.Укр. Валентин Судак
засл.арт.Укр. Оксана Гребенюк
засл.арт.Укр. Олександр Куковєров
засл.арт.Укр. Наталія Максименко
арт. Світлана Бойко
арт. Євген Бондар
арт.Едуард Брагіда
арт. Валентин Корінь
арт. Микола Лемешко
арт. Дмитро Літашов
арт. Ірина Лозовська
арт. Альберт Лукашов
арт. Ксенія Макієвська
арт. Сергій Носенок
арт. Наталія Пунтус
арт. Сергій Пунтус
арт. Олена Стаценко
арт. Ірина Юсухно.

У масових сценах – приймають участь артисти драми та балету театру.

Художній керівник та головний режисер Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театр ім. Т.Г. Шевченка – заслужений артист України Андрій Бакіров.