24-pay-mark Created with Sketch.

ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ. ХОБАРТ ЕРЛ & ODESA PHILHARMONIC ORCHESTRA

від 100 грн.

Про подiю

Шановні друзі, Вашій увазі представляємо феєричну подію на завершення концертного сезону 2022-23! 📣
🔵 23 червня о 18:00 у Великій філармонійній залі ми з Вами повністю поринемо у світ американської класичної музики - сповненого блискучого мелодизму, пристрасті та яскравої емоційної палітри.
🟡 На Вас чекають неперевершені музичні зразки, які Ви зможете почути лише у нас! Серед них:
  • Увертюра з оперети Леонарда Бернстайна «КАНДІД» - справжня перлина музичного мистецтва, дотепна і вишукана - один із найчастіше виконуваних творів американських класичних композиторів. Саме цей твір приніс композитору справжню славу.
  • Концерт для кларнета з оркестром «РЕҐТАЙМ!» Діка Хаймана.
Соліст - ЮЛІАН МІЛКІС (США), ушанований рідкісної честі бути єдиним учнем легенди кларнета Бенні Гудмана. Артист підкорив критиків і публіку по всьому світу, виступаючи у найпрестижніших залах, адже володіє унікальним фірмовим звуком, віртуозною технічною легкістю та музичною уявою.
  • 🇺🇦 ПРЕМ’ЄРА В УКРАЇНІ!!!!! - Симфонія №2 Чарльза Айвза (1901) - перший великий твір, в якому Айвз реалізує свою знамениту любов до запозичення відомих гімнів, маршів і популярних пісень, а також до цитування власних ранніх творів для органу.
За диригентським пультом — ідейний натхненник та художній керівник Національного одеського філармонійного оркестру, народний артист України маестро ХОБАРТ ЕРЛ!
🔵 Тож не пропустіть мистецьку насолоду професійного виконання, неймовірного натхнення та потужної музичної енергії!

Схожі події

Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ 28 вересня 19:00, чт Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Вже не хочу 28 вересня Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати Жадан і Собаки. Великий сольний концерт 24 листопада 19:00, пт Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Київ, Stereo Plaza від 790 грн. Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Вже не хочу 24 листопада Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Stereo Plaza Придбати Рок балади на даху: Metallica & Nirvana 29 вересня 19:30, пт Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Вже не хочу 29 вересня Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Дах ЦУМ Придбати