Концерт Чудо

25 червня 2018, Пн. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт «Чудо»?

1. Придбавши квиток ви зробите добру справу та допоможете сім’ї Ольги Подусової здійснити мрію.
2. Віртуози Киева мабуть нікого не залишили байдужим, тому хороший настрій після концерту гарантуємо
3. Якщо з якоїсь причини ви не можете бути на концерті, при купівлі квитка можна вибрати суму бажаної пожертви та здійснити її без бронювання місця.

Давайте подаруємо диво!

Ми в Svitlo Concert разом з Віртуозами Києва, Театром ім. І. Франка вирішили підтримати ініціативу Олександра Соколовського і подарувати будинок неймовірній сім'ї Ольги Подусової, яка усиновила 11 (!) дітей!

Дітей, які вважалися проблемними і не могли соціалізуватися в дитячих будинках.

Ольга робить чудеса, і в маленькій 41 метровій квартирці в Одесі, вони знайшли родину. Вони соціалізувалися, ходять в школу, грають на музичних інструментах і живуть повноцінним життям.

Ми віримо, що люди здатні творити дива за допомогою добрих справ і тому підтримали Олександра Соколовського, який вирішив спробувати виконати їхню мрію. Він вирішив спробувати купити разом з такими ж мрійниками будинок для сім'ї Подусових.

І йому вдалося зібрати гроші на будинок! Тепер будинок потребує ремонту, щоб він став придатний для проживання. Будинок зараз на стадії, коли закінчений каркас.

Абсолютно всі гроші від цього концерту підуть на потреби з благоустрою будинку для Ольги та її діток! Навіть якщо ви не можете піти на концерт, але теж хочете зробити чудо, то так само переходите за посиланням "Купити квитки", там є можливість просто пожертвувати будь-яку суму, яку ви хочете вкласти в чудеса.

Більше про сім'ю Подусових ви можете прочитати тут: http://podusova.com.ua/

Схожі події

Класика в розарії 18 серпня 20:00, Сб Класика в розарії Ботанічний сад ім. Гришка, Київ від 350 грн. Класика в розарії Вже не хочу 18 серпня Класика в розарії Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валентин Куба 18 серпня 20:00, Сб Валентин Куба Літній театр Морвокзал, Одеса від 150 грн. Валентин Куба Вже не хочу 18 серпня Валентин Куба Літній театр Морвокзал Придбати мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати