24-pay-mark Created with Sketch.

Концерт фортепіанної музики в 4 руки. Прем'єра в Одесі!

8 жовтня 2023, нд. 18:00
від 490 грн.
від 490 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Подія "Концерт фортепіанної музики в 4 руки. Прем'єра в Одесі!" в Одесі відбудеться 2023-10-08 в 18:00 на локації МІЖНАРОДНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "УНІОН".
Ви можете зручно придбати квитки на "Концерт фортепіанної музики в 4 руки. Прем'єра в Одесі!" на Concert.ua онлайн.Запрошуємо на концерт фортепіанної музики до зали нового покоління "UNION" - в самому серці Одеси!

8 жовтня найсучасніший простір перлини біля моря відчинить свої двері для поціновувачів фортепіанної музики, а також для всіх одеситів, які шукають нові місця та види відпочинку.

На заході працюватиме затишний бар, де за келихом улюбленого ви зможете обмінятись емоціями від чарівної музики, яка вперше буде виконана в Одесі. Чудовий теплий осінній вечір та незабутні враження!

В програмі твори для фортепіано в 4 руки у виконанні Ігоря Седюка та Олега Копелюка

1 відділення:
Франц Шуберт. Фантазія фа-мінор для фортепіано в 4 руки
Ігнацій Падеревський. "Татранський альбом" для фортепіано в 4 руки
Франсіс Пулєнк. Соната для фортепіано в 4 руки

2 відділення:
Антонін Дворжак. Слов'янський танець мі-мінор ор.72, No.2 для фортепіано в 4 руки
Семюель Барбер. Сюїта "Сувеніри" для фортепіано в 4 руки
О. Шевченко-Міхаловська. Цикл "Три п'єси з присмаком театру" для фортепіано в 4 руки
Йоганнес Брамс. Угорські танці (op.1) для фортепіано в 4 руки
Мирослав Скорик. Мелодія

*
Фортепіанний дует Ігор Седюк та Олег Копелюк є лауреатами Міжнародних музичних конкурсів у номінаціях «Соло» та «Фортепіанний дует», кандидати мистецтвознавства (PhD з 2018 року), доценти кафедри спеціального фортепіано Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського.

Ступінь магістра отримали в Харківському національному університеті мистецтв імені І.П. Котляревського у 2012 році в класі народної артистки України, професора, кандидата мистецтвознавства – Тетяни Вєркіної. Під її керівництвом до 2015 року навчалися в асистентурі-стажуванні. У 2018 році закінчили наукову аспірантуру ХНУМ імені І.П. Котляревського.

Фортепіанний дует був створений у 2011 році. Серед його досягнень можна відзначити перемоги на міжнародних музичних конкурсах:
Міжнародний молодіжний музичний конкурс «Ніч у Мадриді» (Мадрид, Іспанія, 2012, 1 премія); Міжнародний конкурс піаністів та фортепіанних дуетів імені Ф. Шопена (Рим, Італія, 2014, 1 премія); Міжнародний конкурс фортепіанних дуетів імені Ф. Шуберта (м. Єсенік, Чехія, 2017, 3 премія); Міжнародний конкурс фортепіанних дует ім. Ф. Шуберта (Русе, Болгарія, 2017, 3 премія); III Міжнародний конкурс фортепіанних дуетів імені Сюзани Шорені (Бухарест, Румунія, 2019, 3 премія); II Міжнародний конкурс фортепіанних дуетів WPTA Finland (Гельсінкі, Фінляндія, 2020, 2 премія); XXIII Міжнародний музичний конкурс Pietro Argento on line edition (Італія, 2020, 2 премія); VI Міжнародний музичний конкурс (Брюсель, Бельгія, 2020, 1 премія); I Міжнародний музичний конкурс Malopolska 2021» (Польща, 2021, 2 премія); II міжнародний конкурс піаністів імені Святослава Ріхтера (Південна Корея, 2021, 1 премія); ІІ Міжнародний музичний конкурс Citta di Maruggio (Італія, 2022, 1 премія). Серед останніх перемог фортепіанного дуету здобутих у 2023 році стала 2 премія на престижному Міжнародному конкурсі фортепіанних камерних ансамблів імені Ілмарі Ханнікайнен (Фінляндія) та Гран-Прі на V Міжнародному конкурсі піаністів (Польща).

Дует постійно бере участь у різноманітних музичних фестивалях та майстер-класах в Україні та за кордоном. Дует концертує в Україні та за кордоном (Польща, Бельгія, Литва, Болгарія, Чехія, Франція, Італія, Іспанія, Німеччина, Румунія, Хорватія).
Щороку дует виступає із симфонічним оркестром. Тричі дует отримував стипендію Міжнародних майстер-класів «Tel-Hai» під патронатом Євгена Кісіна (Ізраїль, 2017, 2018, 2022) та проходив майстер-класи у видатного фортепіанного дуету А. Генової та Л. Дімітрова (Болгарія та Німеччина).

У серпні та вересні 2023 році музикантів запрошено з концертними гастролями до Польщі, Німеччини, Естонії.
У їх концертному репертуарі твори в чотири руки, для двох фортепіано та концерти з оркестром 18-21 століть (тривалість близько 16 годин).