Концерт Хору хлопчиків та юнаків капели ім. Л.М.Ревуцького

30 листопада 2018, Пт. 19:00
Будинок вчених Київ, вул. Володимирська, 45-а
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Концерт Хору хлопчиків та юнаків капели ім. Л.М.Ревуцького?

1. Ви зможете познайомитись з творчістю легендарного колективу.
2. Обіцяємо, що Вас зачарують чисті дитячі голоси.
3. Ви почуєте цікаві твори: від класики до джазу.

На концерті на Вас очікує зустріч з легендарним колективом – Хором хлопчиків та юнаків капели ім. Л.М.Ревуцького, який в наступному році відзначає своє 30-ти річчя.

За свою історію колектив брав участь та перемагав у багатьох міжнародних конкурсах, його слухали у Римі, Парижі, Варшаві. В репертуарі хору твори різноманітних жанрів від народних до сучасних та джазових.

Маленькі співаки виконують твори класиків та сучасних українських композиторів, таких як Леся Дичко, Ганна Гаврилець, Максим Кучмет, а також твори зарубіжних композиторів.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати DAN BALAN 26 травня 20:00, Нд DAN BALAN Ужгород, Амфітеатр від 250 грн. DAN BALAN Вже не хочу 26 травня DAN BALAN Амфітеатр Придбати