Концерт німецької класики.

20 квітня 2019, Сб. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 98 грн.
від 98 грн.

Галерея

Концерт німецької класики. в Одесі - фото №1 Концерт німецької класики. в Одесі

Про подiю

Концерт німецької класики. Зоя Невгодовська та Олексій Петров.
Концерт-бесіда "Чотири епохи розвитку музики"

З допомогою сонат найзначніших німецьких композиторів ви поринете у подорож чотирьма епохами розвитку музики і побачите процес розвитку сонати. Провідниками у цій подорожі для вас будуть Зоя Невгодовська (скрипка) та Олексій Петров (фортепіано)!

Зоя Невгодовська народилась у сім’ї оперного співака і піаністки. З п‘яти років почала грати на скрипці і більше не припиняла. Вчилася у видатних вчителів: Іллі Леймана, Петра Бондаса, Ярослави Рівняк та інших. В 1994 р. стажувалась в академії І. Менухіна у Швейцарії. У 1995 р. вступила до Ганноверської Вищої школи музики і театру. Зараз Зоя Невгодовська займає посаду Доцента Вищої школи музики ім. Х. Айслера де веде клас скрипки для обдарованих дітей. Також вона є художнім керівником проекту «Morawa Music Acadamy» (Польща), головою журі міжнародного конкурсу юних скрипалів «Hedwig Prize» (Шегом,Польща) та членом міжнародної асоціації викладачів-струнників «ESTA».

Олексій Петров народився в м. Гродно. Закінчив Республіканський ліцей, Білоруську державну академію музики і магістратуру у професорів В. Л. Рахленко і Ю. Н. Гільдюка. Удосконалював свою професійну майстерність в Берлінській Вищій школі музики ім. Х. Айслера. Член Білоруського Союзу Музичних Діячів. У 2010 р. отримав премію Міністерства Культури Республіки Білорусь за творчі досягнення в області культури та мистецтва. На рахунку Олексія багато цікавих виступів соло з оркестром та у складі камерного ансамблю.

Дует Зої Невгодовської з Олексієм Петровим склався в Берліні. Перший їх спільний виступ відбувся у 2005 році. В репертуарі дуету величезна кількість саме німецької класики: всі сонати Бетховена, Брамса, Шумана, Шуберта. Тепер музика у виконанні цього неперевершеного дуету пролунає й у стінах нашої зали.

Поговоримо про епохи, особистості відомих композиторів та особливості стилю - це буде цікаво як для досвідченої публіки, так і для новачків у світі класики.

Програма концерту:

И.С.Бах Соната h- Moll BWV 1014
Л.ф Бетховен, Соната a- Moll Op.23
Й. Брамс , Соната d - Moll Op.108
П.Хиндемит Соната Es Dur , Op.11,1

Схожі події

Оля Полякова. Королева ночі 21 вересня 19:00, Сб Оля Полякова. Королева ночі Львів, Стадіон «Арена Львів» від 95 грн. Оля Полякова. Королева ночі Вже не хочу 21 вересня Оля Полякова. Королева ночі Стадіон «Арена Львів» Придбати «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 3 Події «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 29.11 - 01.12.2019 БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати