Концерт пам'яті Андрія Сахарова

14 грудня 2019, Сб. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Концерт пам'яті Андрія Сахарова

Цей меморіальний концерт, що проходить в Одесі, вже в третій раз, організований не тільки в пам'ять лауреата Нобелівської премії миру Андрія Дмитровича Сахарова, який пішов з життя 30 років тому, але і в пам'ять про ідеали, яким він присвятив більшу частину свого життя і, захищаючи які, провів багато важких років на засланні в Горькому.

Цього разу концерт проводиться за підтримки Міжнародного Центру Сахарова а також МЗС Литви. На цей раз вся програма буде супроводжуватися відеоінсталяціями віджея VJ VIDEOMATICS. У концерті буде представлена музика композиторів, які перебували у відкритій чи прихованій опозиції державі, режиму, окупації. Оркестр Одеської Опери під керівництвом Ігоря Шаврука виконає дуже рідко звучить в Одесі Другу симфонію Артюра Онеггера, що носить назву "Симфонія опору" - написану під час фашистської окупації Парижа. Піаніст Олексій Ботвінов буде виконувати соло з оркестром в геніальних шедеврах радянських композиторів найбільш яскраво відобразили в своїй творчості неприйняття тоталітаризму - прозвучать "Сюїта в старовинному стилі" Альфреда Шнітке і Перший концерт для фортепіано з оркестром Дмитра Шостаковича.

У концерті беруть участь:

Народний артист України Олексій Ботвінов (фортепіано),

Оркестр Одеського Оперного театру, дир. Ігор Шаврук
Артюр Онеггер Друга симфонія,
Альфред Шнітке "Сюїта в Стрина стилі" для фортепіано з оркестром,
Дмитро Шостакович Перший концерт для фортепіано з оркестром

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати Oscar New Year 17 грудня 19:00, Вт Oscar New Year Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 230 грн. Oscar New Year Вже не хочу 17 грудня Oscar New Year Одеський театр Опери та Балету Придбати