Концерт симфонічної музики

1 вересня 2019, Нд. 20:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт симфонічної музики?

1. Насолодитися живим оркестровим виконанням творів легендарних композиторів.
2. Під управлінням чудового Хобарта Ерла концерт перетвориться на яскраве свято музики.
3. Кращого джерела позитивних емоцій на вечір годі й шукати.

Концерт симфонічної музики в Одесі.

1 вересня в Одеській філармонії відбудеться красивий осінній концерт симфонічної музики. Віртуози Одеського філармонічного оркестру і приголомшливий Хобарт Ерл готові вражати і дивувати. НЕ пропустіть!

Магія теплого осіннього вечора в поєднанні з таємничою силою класики - спокуса, проти якого не встояти.

Концерт симфонічної музики: Одеса продовжує дарувати естетичну насолоду своїм гостям.

Що може бути більш цікавим, ніж безсмертна класика у виконанні талановитих музикантів? Наповнене душею автора і внутрішньою гармонією творчість розширює рамки світогляду, дарує неповторні емоції.

Вечори музики в Одеській філармонії - завжди довгоочікувані і затребувані серед гостей і жителів міста. Класична музика приваблює як досвідчених цінителів, так і новачків, пізнають силу високого мистецтва.

Цього разу в програмі - вибране з скарбнички геніальних композиторів: Россіні, Шопена, Чайковського, Бернстайна і Стравінського. Оркестр виступить під керуванням Народного артиста України Хобарта Ерла. Чудовий музикант входить тридцятку найвпливовіших професіоналів світу за версією Musical America Worldwide.

Подаруйте собі радісний і святковий настрій!

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати