24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

Концерт Томаша Слюсарчика, Данієля Прайзнера , Емериха та Томаса Поповичів

від 100 грн.

Про подiю

Концерт Томаша Слюсарчика, Данієля Прайзнера , Емериха та Томаса Поповичів в Ужгороді відбудеться завдяки ЗСУ! Чекаємо на вас 2022-11-29 в 18:30 на локації Закарпатська обласна філармонія, Ужгород.
Ви можете придбати квитки на Концерт Томаша Слюсарчика, Данієля Прайзнера , Емериха та Томаса Поповичів на Concert.ua онлайн. ПОЛЬСЬКІ МУЗИКАНТИ В УЖГОРОДІ!

  Сьогодні Польща – це одна з країн-друзів України, яка активно допомагає нам як на військовому, дипломатичному, економічному, так і культурному рівнях.

  Тож, 29 листопада о 18:30 вперше на Закарпаття приїдуть неперевершені польські музиканти Томаш СЛЮСАРЧИК / труба та Даніель ПРАЙЗНЕР / орган. Разом з відомими у нашому краї та за його межами братами-музикантами Томасом та Емерихом ПОПОВИЧАМИ  вони підготували  музичний вечір із творів М. Казатті, Я. Подбєльського, Г Бема, Г. Телеманна та інших.

  Поєднання двох труб та органу  – це завжди гарний настрій, невичерпна творча енергія, помножена на віртуозне володіння інструментом кожним з учасників концертної програми.

Локація: велика концертна зала Закарпатської обласної філармонії.

Ведуча  –  музикознавець Наталія ПІЦУР.

 Захід проходитиме на підтримку наших доблесних Збройних Сил України. 

ДО УВАГИ!

КІЛЬКІСТЬ місць обмежена (100 чол.), тому переконливо просимо заздалегідь придбати квитки на концерт.

При вході до концертної зали може здійснюватися ПОВЕРХНЕВИЙ ОГЛЯД щодо виявлення предметів, обіг яких заборонено чи обмежено, або становить загрозу життю чи здоров’ю людей.

КВИТКИ продаються в КАСІ філармонії та на CONCERT.UA.

Отож, знайомтесь:

  Томаш СЛЮСАРЧИК – народився в Перемишлі, закінчив Комплекс музичних шкіл у Перемишлі та Музичну академію у Кракові (диплом з відзнакою),  з 1991 року він був пов’язаний з оркестрами:  Capella Cracoviensis  та  Симфонічним оркестром радіо, з якими він здійснив численні записи для Польського радіо і телебачення. Співпрацює з багатьма оркестрами в Польщі та за кордоном: Краківський філармонійний оркестр, Познанський філармонійний оркестр, Білостоцький оперний і філармонійний оркестр, Варшавська камерна опера; з 2005 року співпрацює з відомим Оркестром XVIII століття в Амстердамі. Виступав як соліст і камерний музикант на багатьох фестивалях у  Ірландії, Німеччині, Україні, Кореї та Великій Британії. Його запрошують до співпраці такі видатні музиканти, як Ф. Брюгген, П. Ессвуд, Ч. Хогвуд, М. Топоровський. Під його мистецьким керівництвом Польський оркестр ХVІІІ століття  здійснив низку записів ясногірських музичних творів.  Займається також дослідженням джерел церковної музики на території колишньої Речі Посполитої. Він часто є членом журі на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Він проводить дослідження та викладає в Музичній академії в Кракові та в Університеті музики імені  Ф. Шопена у Варшаві, маючи курси гри на трубі в цих університетах.

  Даніель ПРАЙЗНЕР- народився 1984 року в Перемишлі. Закінчив Музичну академію у Кракові по класу органа проф. Mirosławy Semeniuk - Podrazy (2008, диплом з відзнакою) та в Conservatorium van Amsterdam у класі органу проф. Пітер ван Дейк (2010, магістр музики). Він також брав участь у програмі Socrates / Erasmus, навчаючись у Hochschule für Musik und Theatre у Гамбурзі (Німеччина), в т.ч. у класі органу проф. Пітера ван Дейка та в класі клавесина проф. Менно ван Делфт (2007). Брав участь у майстер-класах з інтерпретації, які проводили Г. Бовет, К. Ейххорн, Дж. Гембальскі, Г. Гнанн, Б. Хаас, Л. Ломанн, М. Сандер, Дж. Серафін, З. Сатмарі, Ч. Тілні. а, Д. Тіттерінгтон, М. Топоровскі, В. Варньєр.  Лауреат Національних прослуховувань студентів органних класів у Ченстохові, 14-го Міжнародного конкурсу молодих органістів у Опаві (Чехія) (відзнака), 3-го Європейського конкурсу органістів у Кастеллана-Гротте в Італії (І премія), Відзнака та спеціальна нагорода фонду De Boni Arte «За найкращу інтерпретацію духовної музики».

  За свої мистецькі досягнення він отримав кілька значних премій і стипендій, зокрема стипендію міністра культури та національної спадщини «Молода Польща» (2006), нагороду Volksbank Paderborn-Höxter (Німеччина) «Молоді художники в Європі 2006». Виступав у Польщі та за кордоном: у Нідерландах, Японії, Німеччині, Норвегії,  Швейцарії, Білорусі, Литві, Україні та Італії.  Працює в Академії музики в Кракові на посаді доцента. У 2017 році отримав ступінь доктора мистецтв у своїй alma mater. Паралельно веде дидактичну діяльність у Комплексі ДМШ Артур Малавський у Перемишлі. Він також є ініціатором, автором програми та організаційної концепції, а також президентом відновленої у 2018 році Салезіанської школи органістів у Перемишлі.

Емерих та Томас ПОПОВИЧI народилися 1986 року в мiстi Хуст. У 2004 роцi вступили вУжгородське державне музичне училище iменi Д. Є. Задора (клас труби, викладач Михайло Бачинський). Вищу освіту здобули у Донецькій державній музичній академiї iменi С.С. Прокоф’єва. На даний час вони є викладачами Ужгородського музичного фахового коледжу iменi Д. Є.Задора, а також концертуючi солiсти-трубачi. У 2017 роцi артисти стали лауреатами першої премії Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос країни», де виступили як солiсти з Національним ансамблем солістів «Київською Камератою». У 2019 роцi брати за свої виконавськi та педагогiчнi досягнення отримали стипендію Президента України.

  Свої виконавськi навички Томас та Емерих вдосконалюють у рiзних вiдомих викладачiв в Україні та Угорщинi. Брали участь в майстер-класах у таких виконавців, як Сергія Накарякова (Ізрайль), Отто Саутера (Німеччина), Андрія Ільківа (Україна), Золтана Молнара (Угорщина), Горвата Бенце (Угорщина), Томаша Товта (Угорщина), Томаша Слюсарчика (Польща), Жерара Метрає (Женева), Пола Арчібальда (Англія), Марка Дулiна(США), П’єра Баделя (Францiя).

  Брати солювали у виступах з камерним оркестром Iвано-Франкiвської обласної філармонії у Львiвcькому органному залi, з камерним оркестром Закарпатської обласної філармонії, з камерним хором «Кантус» та оркестром «Леополiс», з Тернопiльським духовим оркестром «Оркестра Волi», з Заслуженим академічним Закарпатським народним хором, а також з естрадно-духовим оркестром, Бiг-Бендом та оркестром народних інструментiв Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора. За кордоном виступали з симфонiчним оркестром Мiшкольцкої філармонії, а також на рiзних концертах та музичних фестивалях у Словаччинi.

  У 2020 році вони взяли участь у відео-проєкті, де грали разом із всесвітньовідомими трубачами, такими, як: Кріс Колетті, Моріс Норт, Юліан Лупу. Також у цьому проекті взяли участь понад 60 музикантів з усього світу. Цей проект був організований відомою сторінкою «Trumpet Band», яку очолює Коргем Кавус (Туреччина). Це одна з найпопулярніших у світі сторінок, яка пропагує виконавство на трубі та публікує виступи кращих у світі виконавців трубачів в мережах Facebook та Instagram - «Trumpet Lovers» опублікувала концертний виступ Емериха та Томаса Поповичів та представила їхню діяльність усьому світові. З того часу ця популярна сторінка та медіа компанія постійно публікує відео з концертними виступами Емериха та Томаса. Цього ж року брати взяли участь у відео-проєкті, де грали разом із знаменитим британським виконавцем на евфоніумі Стівеном Мідом. А ще вони були запрошені популярним португальським трубачем Луісом Карлосом на онлайн-бесіду сторінки «Trumpet Player-Portugal».

  У 2021 році Емерих та Томас Поповичі здобули Гран-прі на дев’ятому міжнародному професійному конкурсі «Сузіря-Україна-Європа та на шостому міжнародному конкурсі «Зірки Європи». У 2022 році у великій концертній залі Закарпатської обласної філармонії вони виступили разом на концерті із всесвітньовідомим британським виконавцем на еуфоніумі Стівеном Мідом. Також у 2022 році Емерих та Томас Поповичі організували концерт, на якому виступили разом із знаменитим угорським трубачем Томашом Товтом та відомою органісткою, солісткою Львівського органного залу Надією Величко.

 

Схожі події

Latexfauna 03 грудня 18:00, сб Latexfauna Київ, КВЦ PARKOVY від 600 грн. Latexfauna Вже не хочу 03 грудня Latexfauna КВЦ PARKOVY Придбати Музика з фільмів про кохання при свічках 02 грудня 19:00, пт Музика з фільмів про кохання при свічках Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика з фільмів про кохання при свічках Вже не хочу 02 грудня Музика з фільмів про кохання при свічках Будинок архітектора Придбати Latexfauna 02 грудня 18:00, пт Latexfauna Львів, Malevich Concert Arena від 450 грн. Latexfauna Вже не хочу 02 грудня Latexfauna Malevich Concert Arena Придбати DOROFEEVA 02 грудня 18:00, пт DOROFEEVA Київ, Stereo Plaza від 600 грн. DOROFEEVA Вже не хочу 02 грудня DOROFEEVA Stereo Plaza Придбати