24-pay-mark Created with Sketch.

Концерт "З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ"

від 250 грн.

Про подiю

Концерт "З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ" у Києві! Чекаємо на вас 2022-10-14 в 18:00 на локації Київський національний академічний театр оперети, Київ.
Ви можете придбати квитки на Концерт "З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ" на Concert.ua онлайн.Національна оперета представляє концерт «З Україною в серці». На Вас чекає нове бачення традиційних творів, поєднання різних стилів і жанрів! Ви почуєте мікс української музики: популярні фольклорні твори в модерному аранжуванні, пісні сучасних композиторів та стрілецькі пісні, пісні, що піднімають дух та згуртовують націю. У такому музичному різнобарв’ї кожен глядач знайде для себе інтонацію, що зачепить струну його душі. Нова стилістика відомих і популярних українських творів приємно вразить та подарує піднесений настрій.

Схожі події

LES SONS DE LA DANSE/Звуки Танцю 14 грудня 18:00, ср LES SONS DE LA DANSE/Звуки Танцю Ужгород, Закарпатський музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв від 190 грн. LES SONS DE LA DANSE/Звуки Танцю Вже не хочу 14 грудня LES SONS DE LA DANSE/Звуки Танцю Закарпатський музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв Придбати LES SONS DE LA DANSE/Звуки Танцю 13 грудня 18:00, вт LES SONS DE LA DANSE/Звуки Танцю Мукачево , Мукачівський драматичний театр від 190 грн. LES SONS DE LA DANSE/Звуки Танцю Вже не хочу 13 грудня LES SONS DE LA DANSE/Звуки Танцю Мукачівський драматичний театр Придбати Cертифікати CONCERT.UA Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 грн. Cертифікати CONCERT.UA Вже не хочу Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати