Подію скасовано

Комедіада: Конкурсна програма А

30 березня 2020, Пн. 19:00
Будинок Клоунів Одеса, вул. Ольгіївська, 23
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Організатор: Будинок клоунів
Контакти організатора: тел.: 380 (48) 770-00-26

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто піти на Комедіаду: Конкурсна програма А?

1. Міжнародний фестиваль клоунів і мімів «Комедіада» унікальна подія
2. Протягом двогодинної програми ви побачите з десяток кращих клоунів і театрів світу
3. Сміх продовжує життя

Поспішаємо поділитися новими іменами, новаторськими ідеями, модними клоунськими черевиками, а найголовніше гумором і радістю!

Молоді і талановиті клоуни і міми стануть на одну сцену з досвідченими і маститими. Два відділення іскрометного гумору, трюків, дуркованія і комікування зарядять глядачів хорошим настрій на весь рік, а заодно допоможуть визначити КРАЩИХ з КРАЩИХ! Адже «Комедіада» задумана як щорічний конкурс кращих клоунів і театрів клоунади світу і, звичайно, включає виступи спеціальних гостей-хедлайнерів.

30 березня ми покажемо ПЕРШУ ЧАСТИНА унікальною конкурсної програми, в ході якої журі та глядачі визначають володарів фестивальних нагород у п'яти номінаціях:

- «Гран прі»
- «Смехач вищої категорії» - за краще акторське майстерність
- «Трюкач вищої категорії» - за кращий трюк
- «Дуркач вищої категорії» - за кращий сценарій і режисуру
- «Симпач вищої категорії» - приз глядацьких симпатій

Щорічно "Комедіада" відкриває десятки нових зірок клоунади, які стають резидентами кращих цирків, кабаре, театрів, фестивалів і шоу.

Приходь посміятися над зірками!

Інші дати

Схожі події

Прем'єра! двоє 27 червня 19:00, Сб Прем'єра! двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Прем'єра! двоє Вже не хочу 27 червня Прем'єра! двоє Театр на Чайній Придбати OPEN AIR. Pirate Island Нова дата 12 вересня 21:00, Сб OPEN AIR. Pirate Island Київ, Secret Place від 299 грн. OPEN AIR. Pirate Island Вже не хочу 12 вересня OPEN AIR. Pirate Island Secret Place Придбати Чехов на Театральній площі 07 червня 19:00, Нд Чехов на Театральній площі Київ, Київська фортеця від 150 грн. Чехов на Театральній площі Вже не хочу 07 червня Чехов на Театральній площі Київська фортеця Придбати Маленький Донні, який переміг морок 28 червня 19:00, Нд Маленький Донні, який переміг морок Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Маленький Донні, який переміг морок Вже не хочу 28 червня Маленький Донні, який переміг морок Театр на Чайній Придбати