Комедіада: Конкурсна програма Б

31 березня 2020, Вт. 19:00
Будинок Клоунів Одеса, вул. Ольгіївська, 23
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Комедіаду: Конкурсна програма Б?

1. Міжнародний фестиваль клоунів і мімів «Комедіада» унікальна подія, в рамках якого протягом шести днів ви побачите кращих клоунів і мімів світу.
2. Протягом двогодинної програми ви побачите з десяток кращих клоунів і театрів світу, які змагатимуться за Гран-прі і інші призи фестивалю, включаючи приз глядацьких симпатій - "Симпач вищої категорії"
3. Сміх продовжує життя

Поспішаємо поділитися новими іменами, новаторськими ідеями, модними клоунськими черевиками, а найголовніше гумором і радістю!

Молоді і талановиті клоуни і міми стануть на одну сцену з досвідченими і маститими. Два відділення іскрометного гумору, трюків, дуркованія і комікування зарядять глядачів хорошим настрій на весь рік, а заодно допоможуть визначити КРАЩИХ з КРАЩИХ! Адже «Комедіада» задумана як щорічний конкурс кращих клоунів і театрів клоунади світу і, звичайно, включає виступи спеціальних гостей-хедлайнерів.

31 березня ми покажемо ДРУГУ ЧАСТИНА унікальною конкурсної програми, в ході якої журі та глядачі визначають володарів фестивальних нагород у п'яти номінаціях:

- «Гран прі»
- «Смехач вищої категорії» - за краще акторське майстерність
- «Трюкач вищої категорії» - за кращий трюк
- «Дуркач вищої категорії» - за кращий сценарій і режисуру
- «Симпач вищої категорії» - приз глядацьких симпатій

Щорічно "Комедіада" відкриває десятки нових зірок клоунади, які стають резидентами кращих цирків, кабаре, театрів, фестивалів і шоу.

Приходь посміятися над зірками!