Подію скасовано

Комедіада: Конкурсна програма Б

31 березня 2020, Вт. 19:00
Будинок Клоунів Одеса, вул. Ольгіївська, 23
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Організатор: Будинок клоунів
Контакти організатора: тел.: 380 (48) 770-00-26

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто піти на Комедіаду: Конкурсна програма Б?

1. Міжнародний фестиваль клоунів і мімів «Комедіада» унікальна подія, в рамках якого протягом шести днів ви побачите кращих клоунів і мімів світу.
2. Протягом двогодинної програми ви побачите з десяток кращих клоунів і театрів світу, які змагатимуться за Гран-прі і інші призи фестивалю, включаючи приз глядацьких симпатій - "Симпач вищої категорії"
3. Сміх продовжує життя

Поспішаємо поділитися новими іменами, новаторськими ідеями, модними клоунськими черевиками, а найголовніше гумором і радістю!

Молоді і талановиті клоуни і міми стануть на одну сцену з досвідченими і маститими. Два відділення іскрометного гумору, трюків, дуркованія і комікування зарядять глядачів хорошим настрій на весь рік, а заодно допоможуть визначити КРАЩИХ з КРАЩИХ! Адже «Комедіада» задумана як щорічний конкурс кращих клоунів і театрів клоунади світу і, звичайно, включає виступи спеціальних гостей-хедлайнерів.

31 березня ми покажемо ДРУГУ ЧАСТИНА унікальною конкурсної програми, в ході якої журі та глядачі визначають володарів фестивальних нагород у п'яти номінаціях:

- «Гран прі»
- «Смехач вищої категорії» - за краще акторське майстерність
- «Трюкач вищої категорії» - за кращий трюк
- «Дуркач вищої категорії» - за кращий сценарій і режисуру
- «Симпач вищої категорії» - приз глядацьких симпатій

Щорічно "Комедіада" відкриває десятки нових зірок клоунади, які стають резидентами кращих цирків, кабаре, театрів, фестивалів і шоу.

Приходь посміятися над зірками!

Інші дати

Схожі події

Odessa Classic: Камерний оркестр НОВА ДАТА 16 серпня 19:00, Нд Odessa Classic: Камерний оркестр "Солісти Ізраелю" Одеса, Одеська обласна філармонія від 100 грн. Odessa Classic: Камерний оркестр Вже не хочу 16 серпня Odessa Classic: Камерний оркестр "Солісти Ізраелю" Одеська обласна філармонія Придбати Про Федота-Стрільця 04 червня 19:30, Чт Про Федота-Стрільця Київ, Київська фортеця від 150 грн. Про Федота-Стрільця Вже не хочу 04 червня Про Федота-Стрільця Київська фортеця Придбати Odessa Classic: Даніель Хоуп та ансамбль НОВА ДАТА 14 серпня 19:00, Пт Odessa Classic: Даніель Хоуп та ансамбль Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 150 грн. Odessa Classic: Даніель Хоуп та ансамбль Вже не хочу 14 серпня Odessa Classic: Даніель Хоуп та ансамбль Одеський театр Опери та Балету Придбати Odessa Classic: Даніель Хоуп і Олексій Ботвінов НОВА ДАТА 15 серпня 19:00, Сб Odessa Classic: Даніель Хоуп і Олексій Ботвінов Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 120 грн. Odessa Classic: Даніель Хоуп і Олексій Ботвінов Вже не хочу 15 серпня Odessa Classic: Даніель Хоуп і Олексій Ботвінов Одеський театр Опери та Балету Придбати