Костянтин Коптелов: Change management

27 вересня 2018, Чт. 09:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 449 грн.
від 449 грн.

Про подiю

Компанія - це живий організм. Вона розвивається, росте, з'являються нові офіси, нові співробітники, відкриваються нові напрямки, виникає потреба в нових функціях та сервісах. Будь-яка компанія в процесі розвитку стикається з необхідністю змін, але нерідко спроби їх впровадження розбиваються об неприйняття з боку співробітників. Якщо керівник дорожить професіоналами, що працюють в його компанії, його природним бажанням буде провести зміни максимально безболісно для колективу та всієї організації. Щоб звести до можливого мінімуму негативний вплив змін на роботу компанії і процесів, використовують управління змінами (Change Management).

27 вересня на інтенсиві Change Management ми навчимося впроваджувати зміни максимально легко, дешево і з мінімальними втратами.

Поговоримо про:
- управління змінами в компанії;
- планування;
- підготовку;
- проходження крізь Хаос;
- адаптацію до нової реальності;
- які зміни варто впроваджувати, а які ні;
- які є алгоритми та підходи для інновацій в бізнесі.

Допоможе розібратися в процесі управління впровадження інновацій і проведення трансформацій всередині компанії Костянтин Коптелов. Костянтин - коуч з PM та Agile, засновник компанії Sverh, MBA, TEDx спікер, ментор бізнес-інкубаторів RadarTech та LeaderShip. Вибудовував управління процесами в ІТ-стартапах, агрокомпаніях, на заводах, в мережах громадського обслуговування. Має досвід роботи в корпораціях з штатом від 5000 осіб. Автор методик структуризації хаосу зростання в бізнесі. Проводить регулярні лекції та майстер-класи з управління проектами та організації бізнес-процесів.

Розклад заходу:
9:00 - реєстрація
10:00 - початок
17:30 - закінчення

Схожі події

FEDORIV. CHANGE! 25 жовтня 10:00, Чт FEDORIV. CHANGE! КВЦ Парковий, Київ від 7000 грн. FEDORIV. CHANGE! Вже не хочу 25 жовтня FEDORIV. CHANGE! КВЦ Парковий Придбати FEDORIV TOUR FEDORIV TOUR 3 Події FEDORIV TOUR 25.10 - 29.11.2018 Пабло Пікассо. У пошуках реальності. Лекція Анни Місюн 25 жовтня 19:00, Чт Пабло Пікассо. У пошуках реальності. Лекція Анни Місюн Urban Music Hall, Одеса від 50 грн. Пабло Пікассо. У пошуках реальності. Лекція Анни Місюн Вже не хочу 25 жовтня Пабло Пікассо. У пошуках реальності. Лекція Анни Місюн Urban Music Hall Придбати High-Up Forum. Твори, Люби і Живи 25 жовтня 19:00, Чт High-Up Forum. Твори, Люби і Живи Менора, Дніпро від 200 грн. High-Up Forum. Твори, Люби і Живи Вже не хочу 25 жовтня High-Up Forum. Твори, Люби і Живи Менора Придбати