Контрабас з Одеси

23 вересня 2018, Нд. 19:00
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Контрабас із Одеси"?

1. Чудова комедія, яка змусить усіх, хто прийде, посміятися від душі.
2. Постановка за участю знайомих музикантів і акторів із вистави "Бички в томаті".
3. Поринути в колорит Одеси 1960-х років.

В Єврейському культурному центрі відбудеться показ неймовірно смішного спектаклю "Контрабас із Одеси". Ця комедія доставить вам масу задоволення!

Отже, улюблене місто біля моря, 1960-ті роки... Ми познайомимося з вкрай небезпечною і вічною професією, а саме – з контрабандистами. Хоча вона надто небезпечна, але по-своєму цікава. Це серйозна колективна творчість, яка вимагає швидкої реакції, винахідливості, особливої кмітливості, і, звичайно ж, натхнення.

А що накажете робити провінційному і наївному музиканту зі славного і теж морського міста Бердичева, якщо він ненавмисно потрапив у зграю справжніх суворих одеських контрабандистів? Як же йому викрутитися з такої, здавалося б, безвихідної ситуації? Адже всі члени цієї злочинної групи виявляються цілком нешкідливими і законослухняними жителями веселого і сонячного південного міста. А для конспірації вони весь час виконують популярні чорноморські шлягери!

У ролях: Валерій Швець, Ірина Токарчук, Микола Шкуратовський, Ольга Саяпина, Валерій Черніс, Олексій Семенищев, Сергій Запорожець, Ігор Знавців, Ольга Зеленська. Чекаємо на вас!

Схожі події

Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати мадам Батерфляй 29 червня 18:30, Сб мадам Батерфляй Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. мадам Батерфляй Вже не хочу 29 червня мадам Батерфляй Одеський театр Опери та Балету Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019 Вій 09 липня 19:00, Вт Вій Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Вій Вже не хочу 09 липня Вій Одеський театр Опери та Балету Придбати