Контрабас з Одеси

19 серпня 2018, Нд. 19:00
Єврейський культурний центр Одеса, вул. Ніжинська, 77/79
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Контрабас із Одеси"?

1. Чудова комедія, яка змусить усіх, хто прийде, посміятися від душі.
2. Постановка за участю знайомих музикантів і акторів із вистави "Бички в томаті".
3. Поринути в колорит Одеси 1960-х років.

В Єврейському культурному центрі відбудеться показ неймовірно смішного спектаклю "Контрабас із Одеси". Ця комедія доставить вам масу задоволення!

Отже, улюблене місто біля моря, 1960-ті роки... Ми познайомимося з вкрай небезпечною і вічною професією, а саме – з контрабандистами. Хоча вона надто небезпечна, але по-своєму цікава. Це серйозна колективна творчість, яка вимагає швидкої реакції, винахідливості, особливої кмітливості, і, звичайно ж, натхнення.

А що накажете робити провінційному і наївному музиканту зі славного і теж морського міста Бердичева, якщо він ненавмисно потрапив у зграю справжніх суворих одеських контрабандистів? Як же йому викрутитися з такої, здавалося б, безвихідної ситуації? Адже всі члени цієї злочинної групи виявляються цілком нешкідливими і законослухняними жителями веселого і сонячного південного міста. А для конспірації вони весь час виконують популярні чорноморські шлягери!

У ролях: Валерій Швець, Ірина Токарчук, Микола Шкуратовський, Ольга Саяпина, Валерій Черніс, Олексій Семенищев, Сергій Запорожець, Ігор Знавців, Ольга Зеленська. Чекаємо на вас!

Схожі події

Лускунчик 09 листопада 18:30, Пт Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету, Одеса від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 09 листопада Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету Придбати Майстер і Маргарита 22 жовтня 19:00, Пн Майстер і Маргарита Центр Довженка, Львів від 150 грн. Майстер і Маргарита Вже не хочу 22 жовтня Майстер і Маргарита Центр Довженка Придбати Київ Модерн Балет. Спляча красуня 28 жовтня 19:00, Нд Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Спляча красуня Вже не хочу 28 жовтня Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Майстер та Маргарита 23 жовтня 19:00, Вт Майстер та Маргарита Волинський музично-драматичний театр, Луцьк від 150 грн. Майстер та Маргарита Вже не хочу 23 жовтня Майстер та Маргарита Волинський музично-драматичний театр Придбати