Контрабас з Одеси

28 лютого 2020, Пт. 19:00
Beit Grand Одеса, вул. Ніжинська 77/79
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Контрабас з Одеси в Одесі! Чекаємо вас 2020-02-28 о 19:00 на майданчику Beit Grand, Одеса.
Ви можете купити квитки на Контрабас з Одеси на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на виставу "Контрабас з Одеси"?

1. Чудова комедія, яка змусить всіх, хто прийде посміятися від душі.
2. Постановка за участю знайомих музикантів і акторів з вистави "Бички в томаті".
3. Поринути в колорит Одеси 1960-х років.

У Єврейському культурному центрі відбудеться показ сміховинно смішного спектаклю "Контрабас з Одеси". Ця комедія доставить вам масу задоволення!

Отже, улюблене місто біля моря, 1960-і роки ... Ми познайомимося з вкрай небезпечною і багаторічної професією, а саме з контрабандистами. Хоча небезпечна-то вона, небезпечна, а по-своєму цікава. Вид такої нетрудовий діяльності - аж ніяк не доля авантюристів і кустарів одинаків. Це серйозне колективна творчість, яке вимагає швидкості реакції, винахідливості, особливої кмітливості, і, природно, натхнення.

А що накажете робити провінційному і наївному музиканту зі славного і теж морського міста Бердичева, якщо він ненавмисно потрапив в зграю справжніх і суворих одеських контрабандистів? Як же йому викрутитися з такої, здавалося б, безвихідної ситуації? Адже всі члени даної злочинної групи втілюються цілком нешкідливими і законослухняними жителями веселого і сонячного південного міста. А для конспірації вони весь час виконують популярні чорноморські шлягери!

В ролях: Валерій Швець, Ірина Токарчук, Микола Шкуратовскій, Ольга Саяпина, Валерій Черніс, Олексій Семенищев, Сергій Запорожець, Ігор Знавців, Ольга Зеленська. Чекаємо Вас!