Концерт до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту

27 січня 2020, Пн. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Концерт до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту в Одесі - фото №1 Концерт до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту в Одесі
Концерт до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту в Одесі - фото №2 Концерт до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту в Одесі афіша

Про подiю

Чому варто піти на Концерт до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту та до 75-ліття визволення Аушвіца?

1. Вшанувати пам’ять жертв Голокосту.
2. Почути перше виконання в Одесі Симфонії № 21 «Кадіш» Вайнберга.
3. Насолодитись яскравою грою ізраїльского піаніста Аміра Каца.

У всесвітній історії є події, про які не можна забувати, про які слід згадувати та пам'ятати. Тому оркестр разом з народним артистом України Хобартом ЕРЛОМ підготували концерт до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту, а також до 75-ліття визволення Аушвіца.

Ці страшенні події змусили увесь світ знову поглянути на проблеми цінності людського життя, світогляду та миру. Проблема колективної пам’яті, що призводить до постійного повторення помилок людства, намагається серед іншого, через культуру здійснити свій літопис, літопис почуттів та переживань, передати та дати зрозуміти новому поколінню не тільки факти, але й осягнути страшенні втрати та жертви людства. Музика є не тільки прикрасою у нашому житті, але й пам’ятником подій та компасом до майбутнього.

У концерті прозвучить “Масонська траурна музика” Моцарта, Концерт № 2 для фортепіано з оркестром Шопена та величезна Симфонія № 21 “Кадіш” Вайнберга, яка присвячена пам’яті загиблих у варшавському гетто.

Симфонія № 21 “Кадіш” Вайнберга – остання закінчена симфонія композитора, його творчий заповіт, вона присвячена пам'яті загиблих та завершує ряд його творів, пов'язаних з темою Голокосту.

Солісти – Амір КАЦ та Ксенія БАХРІТДІНОВА.

АМІР КАЦ – ізраїльський піаніст, що живе і працює у Німеччини. Почав займатися музикою в 11-річному віці, в 15 років виграв перший національний виконавський конкурс. Далі навчався в Мюнхені у Елісо Вірсаладзе та Міхаеля Шефера, пройшов також майстер-класи Леона Флейшера, Карла Ульріха Шнабеля, Мюррея Перайя. У 1993 року здобув перемогу на Клівлендському міжнародному конкурсі піаністів, переміг також на конкурсах у Барселоні та Дортмунді.

Схожі події

Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати