Концерт класичної музики

28 лютого 2020, Пт. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт класичної музики?

1. Насолодитись духовим концертом Вівальді.
2. Познайомитись з творчою спадщиною українського композитора Борткевича.
3. Почутти інтерпретацію фортепіаного концерта Борткевича у виконанні Ольги Шадрини.

28 лютого відбудеться концерт Національного одеського філармонійного оркестру з чарівною музикою Вівальді та українського композитора Сергія Борткевича!

У вечері пролунає відомий концерт для духових інструментів Вівальді у виконанні артістів оркестру - Андрій Семака (фагот) та Тарас Нестер (гобой) та чудовий Концерт для фортепіано з оркестром і Симфонія № 2 Борткевича.

Солістка - Ольга Шадрина (фортепіано). Ольга закінчила Національну музичну академію України імені Петра Чайковського, де навчалася у Зої Єрьоменко та Юрія Кота. Працювала викладачем музичної школи у м. Києві та Чернігові. Останні 13 роки працює артисткою Академічного симфонічного оркестру «Філармонія» з м. Чернігова. За цей час Ольга Шадрина виконала з оркестром близько 20 фортепіанних концертів. Перший концерт Борткевича піаністка виконала в багатьох містах України під час гастролей з оркестром.

За диригентським пультом заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач.

Микола Васильович художній керівник та головний диригент академічного симофонічного оркестру «Філармонія» (Чернігов). Особливе місце в репертуарі диригента займає Сергій Борткевич. Саме Микола Васильович разом з колегами відроджує творчість цього композитора. Чернігівський оркестр став першим, який виконав всі симфонічні твори композитора. За це відкриття Микола Сукач був двічі номінований на здобуття Національної премії імені Тараса Шевченка.

Митець виступав у ролі запрошеного диригента в США, Німеччині, Іспанії, Португалії, Хорватії, Польщі та Білорусі. --