Подію скасовано

Концерт класичної музики

20 березня - 30 квітня 2020 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Організатор: Одеський національний філармонічний оркестр.
Контакти організатора: тел.: 048 725-69-03

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто піти на концерт класичної музики?

1. Познайомитись з віртуозною грою талановитого українського піаніста Іллі Овчаренко.
2. Насолодитись чарівною музикою Стравінского з балету «Поцілунок феї».
3. Закохатись у симфонічну музику.

20 березня на Вас чекає вечор класичної музики у виконанні Національного одеського філармонійного оркестру, чудового піаніста Іллі Овчаренко та головного диригент Одеського оперного театру В’ячеслава Чернухо-Воліча. У програмі вечора Концерт № 3 для фортепіано з оркестром Бартока та Музика з балету “Поцілунок феї” Стравінського.

Ілля Овчаренко - український піаніст, лауреат численних премій: XI міжнародного конкурсу піаністів пам’яті Артура Рубінштейна (Бидгощ, Польща, 2017), переможець академії Junior Academy Eppan (Ап’яно, Італія, 2017), абсолютний переможець міжнародного конкурсу «Резонанси» – Resonances International Competition, група до 25 років (Париж, Франція, 2017), лауреат та переможець спеціальної премії Міжнародного конкурсу пам’яті Володимира Горовиця (середня група) (Київ, Україна, 2016), лауреат Міжнародного конкурсу піаністів Amadeus (Брно, Чеська Республіка, 2012), дипломант міжнародного конкурсу «Лускунчик» (Москва, Росія, 2013).

Ще у віці 15 років виступав сольно у Національній філармонії України.

Брав участь у майстер-класах відомих піаністів Андреа Бонната (Італія), Павел Нерсесян (Росія-США), Олексій Гринюк (Велика Британія), Борис Блох (Німеччина, Арі Варді (Ізраїль).

Виступав з найкращими українськими оркестрами та під керівництвом різних диригентів з України, Італії, США. Серед них Микола Дядюра (Україна), Володимир Сіренко (Україна), Володимир Шейко (Україна), Нікола Джуліані (Італія), Дмитро Ситковецький (США).

Концерт організований спільно з благодійним фондом VERE MUSIC FUND, який надає гранти молодим українським музикантам для участі у міжнародних конкурсах та майстер-класах. Починаючи з 2020 року, українські виконавці, яких підтримує фонд, будуть виступати разом з Національним одеським філармонійним оркестром.

В'ячеслав Чорнухо-Воліч закінчив відділення оперно-симфонічного диригування Білоруської академії музики в 1994 році в класі професора Г.П. Проваторова та магістратуру в 1996 році в класі професора А.М. Анісімова.

Почав диригентську кар'єру в 1992 році в Мінському оркестрі духових інструментів «Неміга». У 1993 році став диригентом Білоруського державного театру музичної комедії, з 1995-го по 2019 рік був диригентом Національного академічного Большого театру Білорусі. У 2001-му став головним диригентом театру опери та балету міста Мерсін (Туреччина). З 2002-го по 2004 рік - головний диригент Національного академічного Большого театру Білорусі, з 2016-го по 2017 рік - головний диригент симфонічного оркестру Белтелерадіокомпанії. З 2012-го по 2019 рік - диригент Московського академічного музичного театру імені Станіславського та Немировича-Данченка.

В репертуарі маестро понад 50 опер і балетів світової та національної білоруської класики. Поставив близько 20-ти оперних і балетних вистав у театрах Білорусі, Росії та Туреччини. Співпрацює з театрами та симфонічними оркестрами Білорусі, Росії, України, Азербайджану, Узбекистану, Туреччини, Кіпру та Китаю.

Доцент кафедри оперної підготовки Білоруської академії музики. З 2019 року - головний диригент Одеського національного академічного театру опери та балету.

Схожі події

ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Літній театр Морвокзал від 1000 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Літній театр Морвокзал Придбати Рок балади в саду. Віртуози Києва 31 липня 20:00, Пт Рок балади в саду. Віртуози Києва Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Рок балади в саду. Віртуози Києва Вже не хочу 31 липня Рок балади в саду. Віртуози Києва Ботанічний сад ім. Гришка Придбати SunSay. Літній концерт на терасі 30 липня 19:00, Чт SunSay. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. SunSay. Літній концерт на терасі Вже не хочу 30 липня SunSay. Літній концерт на терасі D12 Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати