24-pay-mark Created with Sketch.

SOWA. Презентація альбому «СОВА»

24 березня 2022, чт. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 249 грн.
від 249 грн.

Про подiю

SOWA у Києві! 24 березня в Caribbean Club у Києві відбудеться концерт молодої української співачки SOWA.

Чому варто піти на концерт SOWA у Києві?

  1. Презентація альбому «Сова».
  2. Молода виконавиця, яка стрімко набирає популярність.
  3. Яскраве шоу, що подарує незабутні враження.

Концерт SOWA у Києві

24 березня запрошуємо на презентацію однойменного альбому від співачки SOWA. Артистка розпочала кар'єру не так давно, проте її композиції вже можна почути на топових радіо.

Замовляйте квитки онлайн.

Яскрава презентація альбому «Сова»: на сцені Caribbean Club — молода українська співачка SOWA

На рахунку SOWA — ротації на топових радіо та медіапросторах, а також гарячий дует з артистом MELOVIN.

На концерті у Києві глядачів чекає захопливе шоу, створене у співробітництві з відомими українськими режисерами. Ви почуєте найвідоміші хіти SOWA та нові пісні. Додатковим бонусом стануть зіркові гості.

Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт SOWA у Києві?

Швидко й легко оформити квитки на концерт SOWA пропонує сервіс Concert.ua.

Схожі події

Latexfauna 03 грудня 18:00, сб Latexfauna Київ, КВЦ PARKOVY від 600 грн. Latexfauna Вже не хочу 03 грудня Latexfauna КВЦ PARKOVY Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 08 грудня 19:00, чт Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 08 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати Музика з фільмів про кохання при свічках 02 грудня 19:00, пт Музика з фільмів про кохання при свічках Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика з фільмів про кохання при свічках Вже не хочу 02 грудня Музика з фільмів про кохання при свічках Будинок архітектора Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 01 грудня 19:00, чт Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 01 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати