24-pay-mark Created with Sketch.

START KOOP x LITO x READY IN LED

11 червня 2021, пт. 18:00-22:00
Kooperativ Київ, вулиця Січових Стрільців, 23A
від 700 ₴
від 700 ₴

Про подiю

START KOOP x LITO x READY IN LED у Києві! Чекаємо на вас 2021-06-11 в 18:00 на локації Kooperativ, Київ.
Ви можете придбати квитки на START KOOP x LITO x READY IN LED на Concert.ua онлайн.Ми довго чекали на це літо, але ще довше чекали на відкриття сезону вечірок на даху разом з вами.

START KOOP x LITO x READY IN LED — це офіційний старт літа в Kooperativ, вечір, де ми познайомимо вас з тим самим концептом workation.

Що плануємо?

  • Фудкорт — з вашими улюбленими закладами;
  • Інтерактивні зони — повірте, тут ми перевершимо себе;
  • Бар — ну як ми без нього.

Але головний сюрприз —  прем’єра нового українського електронного проєкту Ready in LED співачки та музикантки Олі Дібрової, що однозначно стане частинкою вашого літнього плейлиста.

Ідеолог проєкту – співачка та музикант Оля Діброва підготувала програму за участі живих музикантів, серед яких буде всесвітньо відомий гітарист Марк Топчій. В рамках шоу вперше наживо прозвучать композиції з дебютного міні-альбому «Unreal» та декілька ще невиданих творів.

 

Більше деталей шукайте щодня у наших нових публікаціях події на Facebook — будемо відкривати секрети наших планів на це грандіозне відкриття літнього сезону!

Erly Birds — 500 uah, кількість обмежена
Sleepy Birds — 600 uah
У день заходу 700 uah

Схожі події

ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ 29 червня 18:00, сб ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Київ, Bel etage від 300 ₴ ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Вже не хочу 29 червня ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Bel etage Придбати Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Kateryna Kremko aka Miss K8 повертається в KURENI! 21 червня 16:00, пт Kateryna Kremko aka Miss K8 повертається в KURENI! Київ, KURENI від 300 ₴ Kateryna Kremko aka Miss K8 повертається в KURENI! Вже не хочу 21 червня Kateryna Kremko aka Miss K8 повертається в KURENI! KURENI Придбати Свято Купала на V’YAVA 22 червня 12:00, сб Свято Купала на V’YAVA Київ, V’YAVA від 200 ₴ Свято Купала на V’YAVA Вже не хочу 22 червня Свято Купала на V’YAVA V’YAVA Придбати