Корабель зіштовхнувся з айсбергом

21 лютого 2020, Пт. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Корабель зіштовхнувся з айсбергом»?

1. Вистава створена за п'єсою Теннессі Вільямса, яка багато років була заборонена для постановки в більшості країн світу, в тому числі й у США.
2. Перша і єдина в Києві постановка цієї п'єси.
3. Рідкісний для київських театрів жанр – психологічний трилер.

Скандальна п'єса «Раптово, минулого літа» відомого американського драматурга Теннессі Вільямса, на яку довгий час було накладено табу, нарешті поставлена на київській сцені режисером Віталієм Кіно під назвою «Корабель зіштовхнувся з айсбергом».

Наскільки жорстокими мають бути люди, щоб приховати страшну сімейну таємницю? Яка жага може опанувати нами настільки, що ми почнемо морально поїдати одне одного?

Герої п'єси, хто заради збагачення, хто щоб зберегти власну репутацію або репутацію члена своєї сім'ї, здатні на страшні вчинки, яким немає меж... До будинку старої місіс Вінебл викликають висококваліфікованого лікаря на прізвище Цукрович, який повинен зробити лоботомію її душевнохворій племінниці. Цукровичу необхідні гроші для його клініки, тому зволікати немає часу. Але все змінюється, коли лікар знайомиться з нібито хворою дівчиною. Незважаючи на небезпеку та ймовірність втратити роботу, лікар вирішує віднайти істину та зрозуміти, які мотиви ховаються під бажанням родичів знищити Кетрін, і що ж сталося минулого літа...

У житті кожного є своя правда, іноді страшна, іноді занадто складна, але, можливо, перед тим, як засуджувати одне одного, потрібно хоча б спробувати зрозуміти... Почути! Ця п'єса – психологічний трилер, сміливий психоаналіз, спроба зрозуміти як героїв, які забагато приховують, так і самих себе. Адже у кожного з нас є своя страшна таємниця. Приходьте, якщо не боїтеся бути спійманими.

Інші дати

Схожі події

Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Є місто, яке я бачу уві сні ... 14 липня 19:00, Вт Є місто, яке я бачу уві сні ... Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Є місто, яке я бачу уві сні ... Вже не хочу 14 липня Є місто, яке я бачу уві сні ... Будинок Клоунів Придбати Двоє 25 липня 19:00, Сб Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 25 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Мойсей 11 липня 20:00, Сб Мойсей Одеса, Літній театр від 50 грн. Мойсей Вже не хочу 11 липня Мойсей Літній театр Придбати