Корабель зіткнувся з айсбергом

28 вересня 2019, Сб. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Корабель зіштовхнувся з айсбергом»?

1. Вистава створена за п'єсою Теннессі Вільямса, яка багато років була заборонена для постановки в більшості країн світу, в тому числі й у США.
2. Перша і єдина в Києві постановка цієї п'єси.
3. Рідкісний для київських театрів жанр – психологічний трилер.

Скандальна п'єса «Раптово, минулого літа» відомого американського драматурга Теннессі Вільямса, на яку довгий час було накладено табу, нарешті поставлена на київській сцені режисером Віталієм Кіно під назвою «Корабель зіштовхнувся з айсбергом».

Наскільки жорстокими мають бути люди, щоб приховати страшну сімейну таємницю? Яка жага може опанувати нами настільки, що ми почнемо морально поїдати одне одного?

Герої п'єси, хто заради збагачення, хто щоб зберегти власну репутацію або репутацію члена своєї сім'ї, здатні на страшні вчинки, яким немає меж... До будинку старої місіс Вінебл викликають висококваліфікованого лікаря на прізвище Цукрович, який повинен зробити лоботомію її душевнохворій племінниці. Цукровичу необхідні гроші для його клініки, тому зволікати немає часу. Але все змінюється, коли лікар знайомиться з нібито хворою дівчиною. Незважаючи на небезпеку та ймовірність втратити роботу, лікар вирішує віднайти істину та зрозуміти, які мотиви ховаються під бажанням родичів знищити Кетрін, і що ж сталося минулого літа...

У житті кожного є своя правда, іноді страшна, іноді занадто складна, але, можливо, перед тим, як засуджувати одне одного, потрібно хоча б спробувати зрозуміти... Почути! Ця п'єса – психологічний трилер, сміливий психоаналіз, спроба зрозуміти як героїв, які забагато приховують, так і самих себе. Адже у кожного з нас є своя страшна таємниця. Приходьте, якщо не боїтеся бути спійманими.