Корабель зіштовхнувся з айсбергом

22 лютого 2019, Пт. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Корабель зіштовхнувся з айсбергом»?

1. Вистава створена за п'єсою Теннессі Вільямса, яка багато років була заборонена для постановки в більшості країн світу, в тому числі й у США.
2. Перша і єдина в Києві постановка цієї п'єси.
3. Рідкісний для київських театрів жанр – психологічний трилер.

Скандальна п'єса «Раптово, минулого літа» відомого американського драматурга Теннессі Вільямса, на яку довгий час було накладено табу, нарешті поставлена на київській сцені режисером Віталієм Кіно під назвою «Корабель зіштовхнувся з айсбергом».

Наскільки жорстокими мають бути люди, щоб приховати страшну сімейну таємницю? Яка жага може опанувати нами настільки, що ми почнемо морально поїдати одне одного?

Герої п'єси, хто заради збагачення, хто щоб зберегти власну репутацію або репутацію члена своєї сім'ї, здатні на страшні вчинки, яким немає меж... До будинку старої місіс Вінебл викликають висококваліфікованого лікаря на прізвище Цукрович, який повинен зробити лоботомію її душевнохворій племінниці. Цукровичу необхідні гроші для його клініки, тому зволікати немає часу. Але все змінюється, коли лікар знайомиться з нібито хворою дівчиною. Незважаючи на небезпеку та ймовірність втратити роботу, лікар вирішує віднайти істину та зрозуміти, які мотиви ховаються під бажанням родичів знищити Кетрін, і що ж сталося минулого літа...

У житті кожного є своя правда, іноді страшна, іноді занадто складна, але, можливо, перед тим, як засуджувати одне одного, потрібно хоча б спробувати зрозуміти... Почути! Ця п'єса – психологічний трилер, сміливий психоаналіз, спроба зрозуміти як героїв, які забагато приховують, так і самих себе. Адже у кожного з нас є своя страшна таємниця. Приходьте, якщо не боїтеся бути спійманими.

Інші дати

Схожі події

Вечір балету 17 липня 20:00, Ср Вечір балету Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 80 грн. Вечір балету Вже не хочу 17 липня Вечір балету Одеський театр Опери та Балету Придбати Балет 17 липня 11:00, Ср Балет "Спляча Красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Балет Вже не хочу 17 липня Балет "Спляча Красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Сім передостанніх побачень 17 липня 19:00, Ср Сім передостанніх побачень Одеса, Російський театр від 150 грн. Сім передостанніх побачень Вже не хочу 17 липня Сім передостанніх побачень Російський театр Придбати Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) 21 липня 12:00, Нд Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Вже не хочу 21 липня Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеський театр Опери та Балету Придбати