24-pay-mark Created with Sketch.

Король Лев

17 березня 2024, нд. 12:00-14:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 180 ₴
від 180 ₴

Про подiю

Присвячується народженню спадкоємця

Сценічна версія Артура Прокоп’єва

Відома усім історія про пригоди маленького, але мужнього, левенятка Сімби та його вірних друзів. На шляху до миру та добра друзі борються з ворогами, долають усі перешкоди та знаходять відповіді на свої запитання!

Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.Саксаганського запрошує на театралізоване дитяче шоу “КОРОЛЬ ЛЕВ присвячується народженню спадкоємця”. Це не просто вистава, це захоплива пригода, що занурить ваших дітей та вас у казковий світ з купою веселощів.

На сцені для вас будуть грати понад 30 артистів! Оригінальна сценографія, яка змінюється впродовж вистави, яскраві танцювальні номери, майстерне перевтілення акторів.

Тривалість шоу - 80 хвилин, ідеально підходить для дітей віком від 4-х до 12-ти років. Однак, ми подбали про те, щоб захоплюючий сюжет вразив навіть дорослих!

Для малят до 5-х років вхід абсолютно безкоштовний, без виділення окремого місця. У дорослого має бути квиток.

Всі глядачі попадуть у світ добра, любові та надії!

Не пропустіть шанс подарувати вашій дитині такі потрібні незабутні казкові враження!

  • Режисер – Артур Прокоп’єв
  • Помічник режисера – Лариса Чанишева
  • Балетмейстер – Заслужений працівник культури України Світлана Дядюн, Оксана Зінченко
  • Постановник трюків – Вадим Коломієць Лауреат премії ім. Лесі Українки.

Схожі події

Людвіг XIV 04.05 Людвіг XIV Київ, Київський академічний театр юного глядача на Липках Людвіг XIV 04.05 Людвіг XIV Київський академічний театр юного глядача на Липках Придбати Ти особливий 25.05 Ти особливий Київ, Київський академічний театр юного глядача на Липках Ти особливий 25.05 Ти особливий Київський академічний театр юного глядача на Липках Придбати Маленький принц. Раду Поклитару 14 липня 18:00, нд Маленький принц. Раду Поклитару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 350 ₴ Маленький принц. Раду Поклитару Вже не хочу 14 липня Маленький принц. Раду Поклитару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Cертифікати CONCERT.UA Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 ₴ Cертифікати CONCERT.UA Вже не хочу Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати