24-pay-mark Created with Sketch.

Король танго. Астор П’яццола

8 червня 2023, чт. 19:00-21:00
Дворик МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 250 ₴
від 250 ₴

Про подiю

Астор П’яццола – аргентинський геній мелодій танго усіх часів.

Яскрава подія для всіх шанувальників класики, танго і самого П’яццоли.

Концерт відбудеться у тихому та затишному місці - у Дворику Жовтневого палацу (МЦКМ).

Участь в концерті беруть один з найвідоміших оркестрів України “Київські солісти” і зірковий соліст віртуоз Ігор Саєнко, який гратиме на рідному інструменті Астора П’яццоли - бандонеоні! Диригент - маестро Ігор Пучков.

Захоплива програма танго

В програмі лунатимуть лише хіти всіх часів Короля Танго: легендарні “Лібертанго” та цикл “Пори року в Буенос-Айресі”, знамениті “П’ять відчуттів танго” та ”Танго Диявола” і ще багато іншого.

Свято повертається! Відчуйте магію справжнього аргентинського танго!

Схожі події

Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Кольори пристрасного танго 08.03 Кольори пристрасного танго Київ, Будинок архітектора від 290 ₴ Кольори пристрасного танго 08.03 Кольори пристрасного танго Будинок архітектора Придбати Disco Kings 01.03 Disco Kings Київ від 150 ₴ Disco Kings 01.03 Disco Kings Придбати Відкрий долоні для добра 21 березня 18:00, чт Відкрий долоні для добра Одеса, Одеська обласна філармонія від 100 ₴ Відкрий долоні для добра Вже не хочу 21 березня Відкрий долоні для добра Одеська обласна філармонія Придбати