король Убю

21 квітня 2019, Нд. 19:00
Мала Опера Київ, вул. Дегтярівська, 5
від 99 грн.
від 99 грн.

Галерея

король Убю у Києві - фото №1 король Убю у Києві
король Убю у Києві - фото №2 король Убю у Києві афіша
король Убю у Києві - фото №3 король Убю у Києві квитки
король Убю у Києві - фото №4 король Убю у Києві на concert.ua
король Убю у Києві - фото №5 король Убю у Києві фото
король Убю у Києві - фото №6 король Убю у Києві піти
король Убю у Києві - фото №7 король Убю у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Король Убю"?

1. Жорсткий і безкомпромісний спектакль.
2. Буде цікаво любителям сучасного мистецтва.
3. Стати свідком яскравого перформансу.

І знову скандальний театр «Мізантроп» готує постановку, від якої по вашій шкірі пробіжать великі мурашки. «Король Убю» - безкомпромісне творіння нового театру, де жорстокість - справа житейська.

Але хіба наш світ не жорстокий? Хіба театр не повинен бути дзеркалом суспільства? З перших хвилин вистави ви зрозумієте, що потрапили в захоплюючий діалог, відвертість якого просто зашкалює.

Сюжет вистави буде розкриватися шар за шаром, але не тільки через репліки акторів. Коли виступає «Мізантроп», в хід йдуть всі засоби: пластика людського тіла, голос, і навіть коливання енергії, якою діляться актори. «Король Убю» поставлений за мотивами творчості А. Жаррі - пророка, якого весь світ вважав божевільним. Втім, навіть будучи його затятим шанувальником, ви відзначите, що режисер суттєво змінив п'єсу, представивши на ваш суд власне трактування.

Цього разу все зайве і відволікає було безжально прибрано: будь то реквізит, декорації або ролі другого плану. Залишився тільки інтригуючий відкритий діалог і їдка, іноді навіть жорстока подача сюжету, який гіпнотизує і не відпускає до кінця вистави.

Схожі події

Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) 21 липня 12:00, Нд Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Вже не хочу 21 липня Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеський театр Опери та Балету Придбати Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Ліки від депресії 20 липня 19:00, Сб Ліки від депресії Одеса, Російський театр від 60 грн. Ліки від депресії Вже не хочу 20 липня Ліки від депресії Російський театр Придбати Вій 21 липня 19:00, Нд Вій Одеса, Російський театр від 60 грн. Вій Вже не хочу 21 липня Вій Російський театр Придбати