Король Убю

4 грудня 2018, Вт. 19:00
Мала Опера Київ, вул. Дегтярівська, 5
від 99 грн.
від 99 грн.

Галерея

Король Убю у Києві - фото №1 Король Убю у Києві
Король Убю у Києві - фото №2 Король Убю у Києві афіша
Король Убю у Києві - фото №3 Король Убю у Києві квитки
Король Убю у Києві - фото №4 Король Убю у Києві на concert.ua
Король Убю у Києві - фото №5 Король Убю у Києві фото
Король Убю у Києві - фото №6 Король Убю у Києві піти
Король Убю у Києві - фото №7 Король Убю у Києві дивитись
Король Убю у Києві - фото №8 Король Убю у Києві дивитись
Король Убю у Києві - фото №9 Король Убю у Києві піти
Король Убю у Києві - фото №10 Король Убю у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Король Убю"?

1. Жорсткий і безкомпромісний спектакль.
2. Буде цікаво любителям сучасного мистецтва.
3. Стати свідком яскравого перформансу.

І знову скандальний театр «Мізантроп» готує постановку, від якої по вашій шкірі пробіжать великі мурашки. «Король Убю» - безкомпромісне творіння нового театру, де жорстокість - справа житейська.

Але хіба наш світ не жорстокий? Хіба театр не повинен бути дзеркалом суспільства? З перших хвилин вистави ви зрозумієте, що потрапили в захоплюючий діалог, відвертість якого просто зашкалює.

Сюжет вистави буде розкриватися шар за шаром, але не тільки через репліки акторів. Коли виступає «Мізантроп», в хід йдуть всі засоби: пластика людського тіла, голос, і навіть коливання енергії, якою діляться актори. «Король Убю» поставлений за мотивами творчості А. Жаррі - пророка, якого весь світ вважав божевільним. Втім, навіть будучи його затятим шанувальником, ви відзначите, що режисер суттєво змінив п'єсу, представивши на ваш суд власне трактування.

Цього разу все зайве і відволікає було безжально прибрано: будь то реквізит, декорації або ролі другого плану. Залишився тільки інтригуючий відкритий діалог і їдка, іноді навіть жорстока подача сюжету, який гіпнотизує і не відпускає до кінця вистави.

Схожі події

Новорічна космічна пригода Новорічна космічна пригода 18 Подiй Новорічна космічна пригода 19.12 - 25.12.2018 Voice of the Sympho Rock 18 грудня 19:00, Вт Voice of the Sympho Rock Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 190 грн. Voice of the Sympho Rock Вже не хочу 18 грудня Voice of the Sympho Rock Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Інтим не пропонувати 11 грудня 19:30, Вт Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Вже не хочу 11 грудня Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Bel etage Придбати Голіаф Голіаф 27 Подiй Голіаф 22.12 - 10.01.2019