король Убю

21 квітня 2019, Нд. 19:00
Мала Опера Київ, вул. Дегтярівська, 5
від 99 грн.
від 99 грн.
Обрати квиток

Галерея

король Убю у Києві - фото №1 король Убю у Києві
король Убю у Києві - фото №2 король Убю у Києві афіша
король Убю у Києві - фото №3 король Убю у Києві квитки
король Убю у Києві - фото №4 король Убю у Києві на concert.ua
король Убю у Києві - фото №5 король Убю у Києві фото
король Убю у Києві - фото №6 король Убю у Києві піти
король Убю у Києві - фото №7 король Убю у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Король Убю"?

1. Жорсткий і безкомпромісний спектакль.
2. Буде цікаво любителям сучасного мистецтва.
3. Стати свідком яскравого перформансу.

І знову скандальний театр «Мізантроп» готує постановку, від якої по вашій шкірі пробіжать великі мурашки. «Король Убю» - безкомпромісне творіння нового театру, де жорстокість - справа житейська.

Але хіба наш світ не жорстокий? Хіба театр не повинен бути дзеркалом суспільства? З перших хвилин вистави ви зрозумієте, що потрапили в захоплюючий діалог, відвертість якого просто зашкалює.

Сюжет вистави буде розкриватися шар за шаром, але не тільки через репліки акторів. Коли виступає «Мізантроп», в хід йдуть всі засоби: пластика людського тіла, голос, і навіть коливання енергії, якою діляться актори. «Король Убю» поставлений за мотивами творчості А. Жаррі - пророка, якого весь світ вважав божевільним. Втім, навіть будучи його затятим шанувальником, ви відзначите, що режисер суттєво змінив п'єсу, представивши на ваш суд власне трактування.

Цього разу все зайве і відволікає було безжально прибрано: будь то реквізит, декорації або ролі другого плану. Залишився тільки інтригуючий відкритий діалог і їдка, іноді навіть жорстока подача сюжету, який гіпнотизує і не відпускає до кінця вистави.