Королева краси

23 лютого 2020, Нд. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Королева краси у Києві - фото №1 Королева краси у Києві
Королева краси у Києві - фото №2 Королева краси у Києві афіша
Королева краси у Києві - фото №3 Королева краси у Києві квитки
Королева краси у Києві - фото №4 Королева краси у Києві на concert.ua
Королева краси у Києві - фото №5 Королева краси у Києві фото
Королева краси у Києві - фото №6 Королева краси у Києві піти
Королева краси у Києві - фото №7 Королева краси у Києві дивитись

Про подiю

Королева краси в Києві! Чекаємо вас 2020-02-23 о 19:00 на майданчику Київська консерваторія, Київ.
Ви можете купити квитки на Королева краси на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Якщо говорити, що хороша драматургія це 50% успіху, тоді творчість Мартіна МакДонаха це 100% потрапляння. Виходець з простої ірландської сім'ї, — сьогодні він відомий штатний драматург Національного Королівського театру, режисер, продюсер, лауреат премії «Оскар». Його геніальність порівнюють з Шекспіром, бо тільки їхні п'єси йшли в Королівському театрі по чотири в репертуарі одночасно.

П'єсу «Королева краси з Лінена» назвали «дивом сучасного театру» після того як вперше в 1997 році поставили на Бродвеї. З того часу успіх великого письменника розлетівся по всьому світу.

Вистава "Королева краси" Гомельського міського молодіжного театру — дипломант XIV Міжнародного молодіжного театрального форуму "М@RT.контакт-2019" (м. Могильов), дипломант XV Міжнародного театрального фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької (м.Ніжин, Україна) - приз за "Кращий жіночий акторський дует" (Валерія Лагуто і Галина Анчишкина).

Вистава про нас, про кожного з нас. Дія відбувається в ірландському селі, в основі сюжету дві рідні душі, кожна з яких хоче простого "свого" людського щастя. Оскільки темперамент в обох героїнь зашкалює, цей поєдинок за щастя виглядає то фарсом, то справжнім "кухонним бойовиком". Приголомшливі, до дрібниць справжні декорації роблять сприйняття того, що відбувається на сцені справжнім живим життям, а акторська гра повністю виправдовує усі крики браво та оплески стоячи у фіналі спектаклю. Хоча комічне і трагічне віртуозно переплетено, але за усім цим проростає глибоко духовна історія, розказана з любов'ю до людей і про любов.

Ця постановка подарує Вам багато нових емоцій і не дасть спокою вашим думкам. Вистава не проста…...і цим все сказано!!!!

Акторський склад : Валерія Лагуто, Галина Анчішкіна, Сергій Артеменко, Ярослав Кублицький.

Тривалість спектаклю 1 година 50 хвилин з антрактом. Вистава йде російською мовою. Гастролі білоруського театру.