СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ

Корупція

10 квітня 2020, Пт. 21:00
від 400 грн.
від 400 грн.
Обрати квиток

Галерея

Корупція в Одесі - фото №1 Корупція в Одесі
Корупція в Одесі - фото №2 Корупція в Одесі афіша

Про подiю

Корупція в Одесі! Чекаємо вас 2020-04-10 о 21:00 на майданчику Концерт-хол «Сади перемоги», Одеса.
Ви можете купити квитки на Корупція на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Все, що відбувається в цьому суворому чоловічому світі, робиться заради жінок.

Корупція вічна. Вона поза часом. Корупція не претендує на місце в мейнстрімі. Корупція - це авторська пісня про справжнє життя. Блюз, боса-нова, романс.

Група Корупція рада представити альбом «Журавлі». Десять пісень як десять років життєвого шляху. Різні історії ... Любовно-кримінальні і соціально-політичні, іронічно-гострі і еротичні. Герої пісень - люди з різних верств. Багата і владна «Прокурорша», непримітний «Сіловічок», дами серця і спокусливі незнайомки; розбійники з великої дороги, властімущіе і можновладці. Широкий зріз суспільства під приємний мотив.

У ролі оповідача - Міша Крупина.

Артист в правильних колах добре відомий. У тіні Корупції - Юрій Бардаш, ідеолог проекту і давній шанувальник гарної пісні.

«Група Корупція - це чоловічий проект. Але суть його зводиться до одного - любов і жінки. Жінки і любов », - каже Міша Крупина.