Кіт, який гуляє сам по собі

1 червня 2019, Сб. 17:00
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Кіт, який гуляє сам по собі у Києві - фото №1 Кіт, який гуляє сам по собі у Києві
Кіт, який гуляє сам по собі у Києві - фото №2 Кіт, який гуляє сам по собі у Києві афіша
Кіт, який гуляє сам по собі у Києві - фото №3 Кіт, який гуляє сам по собі у Києві квитки
Кіт, який гуляє сам по собі у Києві - фото №4 Кіт, який гуляє сам по собі у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на Кота, який гуляє сам по собі?

1. Анімація, яка змінить ваше уявлення про театр ляльок
2. Захоплює увагу дитини, формою а дорослого - алегоричного
3. Жива музика, онлайн анімація, театр тіней, первісні ляльки

Вистава створена за мотивами казки-притчі Редьярда Кіплінга та відкриває глядачеві магічний світ, який народжується тут і зараз. Оповідачі - це актори, музиканти і художниця, які, немов давні шамани, створюють ілюзію первісного світу, щоб принести красу в цей.

У виставі мистецтво театру ляльок нагадує традиційний театр Індонезії, а гра тіней створює ефект живого мультфільму. Художниця малює декорації безпосередньо під час дії. А музиканти створюють електронну музику за допомогою автентичних інструментів і власного голосу.

І разом все це породжує історію про ті далекі часи, коли світ перестав бути диким, а первісні люди і тварини рівними. І тільки Кот, який гуляв сам по собі, зміг зберегти свободу і отримати почесне місце в печері. Цей міф повертає глядача до точки відліку, тому що він триває і донині.

Інші дати

Схожі події

Баядерка 18 вересня 18:30, Ср Баядерка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Баядерка Вже не хочу 18 вересня Баядерка Одеський театр Опери та Балету Придбати польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові 19 вересня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Вже не хочу 19 вересня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Bel etage Придбати Кармен Кармен 1 Подія Кармен 19.09 - 19.09.2019