Котлета по-київськи

16 жовтня 2019, Ср. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Котлета по-київськи у Києві - фото №1 picture
Котлета по-київськи у Києві - фото №2 picture
Котлета по-київськи у Києві - фото №3 picture
Котлета по-київськи у Києві - фото №4 picture

Про подiю

На прохання глядачів 16 жовтня 2019 р. в Київському Будинку офіцерів знову покажуть прем'єру блискучого шоу-проекту "Котлета по-Київськи ...". За минулі півроку "Котлета ..." настоялась, покрилася смачною скоринкою і готова бути поданої глядачеві.

Що об'єднує людей? Що змушує їх відчувати близькість і внутрішню спорідненість один до одного? Що, як магніт, поляризує і направляє наші емоції незалежно від виховання, освіти, віку і навіть інтелекту?

Ви вгадали, ДРУЗІ! ЦЕ - ПІСНЯ!

Гарна, душевна, мелодійна, ритмічно різноманітна, інформаційна, вулична пісня - українською, російською, єврейською (ідиш) мовами у виконанні блискучих артистів з різних країн, предки яких разом жили в Одесі, Києві, Москві та Кишиневі ...

Хтось називає її шансон, хтось «блатняком», хтось «вуличною» або «Одеською». У ній використовується неформальна лексика, вуличні оберти і тюремний жаргон. З тисяч пісень, написаних у 20 столітті, мелодично вціліли і залишилися популярними всього кілька сот! Але навіть кілька сот пісень ми не зможемо показати Київській публіці в одному концерті. Ми вибрали найкращі душевні пісні в Одесько-Подільському стилі і пропонуємо їх Вам!

Згадаймо: «Як то по проспекту ...», «Лимончики ...», «Коли ліхтарики гойдаються нічні ...». Скільки любові до наших міст в піснях «Ах, Одеса, перлина біля моря ..» або «А без Подолу Київ неможливий ...», скільки народного гумору і життєвої правди в баладах «Курча смажений ...», «Купіть бублики ..» або у блискучій «Мурці».

А яка чудова команда артистів і музикантів готова до цієї зустрічі ... Іцхак Авербух (Єрусалим), Борис Георгієвський (Київ), Лев Сандюк (Москва), Марина Якубович (Тель - Авів).

Заслужений артист України, артист Київського Молодого театру Борис Георгієвський - блискучий актор театру і кіно, бард, володар потужного голосу і приголомшливої сценічної енергетики, прекрасний виконавець пісень Володимира Висоцького і Аркадія Північного.

Марина Якубович - співачка з чудовим голосом і своєрідною єврейської манерою виконання пісень. З 2004 року вона виступає в тель-авівському Театрі єврейської пісні. В її репертуарі сотні вокальних творів на ідиш, українською та російською ... Особлива увага до слова, яскравий фольклорний колорит - ось відмінні риси стилю співачки. Для Київської публіки пісні будуть виконуватися на ідиш з перекладом на російську.

Іцхак Авербух - автор і виконавець бардівських пісень, корінний Одесит, актор Київського театру поезії та пісні ім.В.Висоцького.

Лев Сандюк - піаніст-віртуоз, аранжувальник та виконавець пісень з репертуару Леоніда Утьосова та Вадима Козіна, естради 1950-60-х років, знавець і збирач міського фольклору.

Чудові Київські музиканти створюють неповторну суміш атмосфери 20-30 років минулого століття і сучасних аранжувань.

Художній керівник Київського театру поезії та пісні Семен Рубчинський.

Схожі події

Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати Lenny Kravitz 13 червня 19:00, Сб Lenny Kravitz Київ, Палац спорту від 1590 грн. Lenny Kravitz Вже не хочу 13 червня Lenny Kravitz Палац спорту Придбати